Bielsko-Biała Cieszyn Kultura i rozrywka

Piotr Polk i Piotr Szwedes w Strumieniu. O jedną matkę za dużo?

Fot. Pół na Pół Pol Szwedes / FB

Dużym powodzeniem cieszy się sprzedaż biletów na spektakl „Pół na pół” w Strumieniu, w którym w rolach głównych będzie można zobaczyć znanych i lubianych aktorów – Piotra Polka i Piotra Szwedesa. Organizatorzy wydarzenia zdecydowali się na uruchomienie jeszcze jednej godziny przedstawienia.

Reżyserem spektaklu „Pół na pół” jest Wojciech Malajkat. Piotr Polk i Piotr Szwedes wcielają się w role dwóch przyrodnich braci, Roberta i Dominika, którzy zupełnie serio rozważają dylemat zawarty w słowach „Matka jest tylko jedna. Czasem to o jedną za dużo…”. Wbrew pozorom bracia nie są wcale bezdusznymi potworami czyhającymi na śmierć biednej staruszki. Rzeczywistość przedstawiona we współczesnej hiszpańskiej komedii jest o wiele bardziej skomplikowana, a historia relacji łączącej braci z matką jest opowiedziana w sposób przewrotny i bardzo zabawny. Obok śmiechu nie braknie też napięcia i grozy…

Spektakl „Pół na pół” będzie grany 12 listopada o godz. 18.00 i 20.15 w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Strumieniu.

Fot. Pół na Pół Polk – Szwedes / FB

google_news
kB65
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments