Wydarzenia Bielsko-Biała

„PiS tą drożyzną łupi Polaków”. Platforma Obywatelska z trzema projektami ustaw w Bielsku-Białej

Zdjęcia: Marcin Kałuski

– Platforma mówi „nie”. Złożyliśmy trzy konkretne projekty ustaw, żeby zmienić fatalną sytuację w kraju – mówiła poseł Mirosława Nykiel podczas zorganizowanego dzisiaj w Bielsku-Białej Regionalnego Kongresu Programowego Platformy Obywatelskiej, poświęconego państwowej sferze budżetowej.

Spotkanie polityków PO z różnych części województwa wraz z przedstawicielami budżetówki odbyło się w siedzibie Agencji Rozwoju Regionalnego (dawny hotel BIT).

– Mamy bardzo skomplikowaną sytuację w kraju i Europie, o czym wszyscy wiemy. Odpowiedzialna partia nie może nie przygotowywać rozwiązań. A nie można sobie wyobrazić lepszych rozwiązań, niż takich, które są konsultowane z tymi, których dotyczą, i właśnie dzisiaj to ma miejsce. Sfera budżetowa też dotyczy samorządów, co dla mnie jest ważne – mówił Jarosław Klimaszewski, prezydent Bielska-Białej i szef lokalnej PO. – Jest kryzys, więc wszystkie ręce na pokład. I my wyciągamy te ręce z gotowymi propozycjami. Mamy nadzieję, że zostanie to przyjęte jako gest pokoju. Najlepsze są rozwiązania, które uzgadnia się z obywatelami, a nie zza biurka w ministerstwie – dodał.

– Złożyliśmy trzy konkretne projekty ustaw, żeby tę trudną sytuację zmienić. Kongres poświęcamy nauczycielom, pielęgniarkom, pracownikom socjalnym, ratownikom medycznym… – całej tej sferze budżetowej. Chcemy jej przedstawić nasze propozycje, usłyszeć jej opinie i oddać jej głos – mówiła przed rozpoczęciem obrad Mirosława Nykiel. – Płace nie poszły w górę wtedy, gdy powinny, podczas znakomitej koniunktury gospodarczej. Tak być nie może. Platforma powiedziała „nie”. Mówię do pracowników sfery budżetowej: nie damy o was zapomnieć, nie pozwolimy was tak traktować. Jesteście fundamentem państwa – zwróciła się później do gości poseł z Bielska-Białej.

– Mamy krach jeśli chodzi o finanse. PiS tą drożyzną łupi Polaków, stąd właśnie te dwie ustawy, które próbują łagodzić jej skutki – stwierdził poseł Wojciech Saługa, były marszałek województwa.

Szerzej o projektach mówiła poseł Izabela Leszczyna. – Gdy w państwie mamy do czynienia z galopującą inflacją, gdy ceny w sklepach rosną z dnia na dzień, odpowiedzialni politycy muszą reagować. Klub Koalicji Obywatelskiej złożył w Sejmie trzy ustawy. Dwie z nich mają charakter osłonowy, czyli są dedykowane tym wszystkim, dla których coraz wyższa inflacja jest szczególnym problemem. Trzecia dotyczy tego, czym od dawna powinien zająć się bank centralny, czyli działaniem antyinflacyjnym. Ma polegać na tym, by NBP wypuszczało obligacje oprocentowane wysokością inflacji po to, aby uratować oszczędności Polaków, by nie stracili oszczędności całego życia. To też wsparcie kredytobiorców. Ci, najczęściej młodzi ludzie zaciągnęli kredyt na swoje pierwsze mieszkanie i zostali oszukani przez prezesa Glapińskiego. On przez 1,5 roku wmawiał im, że raty będą bardzo długo niskie. Ich raty są teraz nawet o 80 procent wyższe – wskazywała.

google_news
E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
85 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
mafia rządzi ?
mafia rządzi ?
1 miesiąc temu

Napiszcie jakie jaja są z ekogroszkiem i pelletem.Jak ludzie którzy poszli w ekologię walczą teraz o zapasy na zimę. Jak rząd ma nas w doopie. Jak ci którzy nadal mają kopciuch śmieją się z tych co zainwestowali po kilkadziesiąt tysięcy zostali teraz z palcem w doopie. Gdzie są media ? Też w doopie. Mafia nami rządzi i tyle.

gdzie problem?
gdzie problem?
1 miesiąc temu

słuchaj rządu, wina Putina.
U mnie w gminie powołali straż wiejską aby kontrolowała kopciuchy, pomysł wójta czy z góry? Do centralnej ewidencji emisyjności budynków trzeba zgłaszać czy masz kopciucha – pomysł wójta? Nadal są reklamy programu “Czyste Powietrze” a w nim dofinansowania do pieców na gaz – pomysł wójta? Pokazują obrazki z Ukrainy jak przed blokami palą przy ulicy drewnem pod prowizorycznymi rusztami – trzeba śmiać się tym co mają kopciuchy? Masz media narodowe, zwracaj się, B24 jest za mała. Kogo jeszcze chcesz obwinić? – aha nieuchwytną mafię.

Ha
Ha
1 miesiąc temu

Platforma Obywatelska to jest taka niemiecka spółka-córka w Polsce

iga
iga
1 miesiąc temu

Boże chroń nas od oszustów z PO

Iza
Iza
1 miesiąc temu
Reply to  iga

kierunek dobry ale zwrot trochę w inną stronę. Prawie iga.

Inkwizytor
Inkwizytor
1 miesiąc temu

Pis i po to jedna złodziejska sitwa!

na złodzieju czapka gore?
na złodzieju czapka gore?
1 miesiąc temu
Reply to  Inkwizytor

Kto nie kradnie, może wiesz?, tak przed wyborami dobrze wiedzieć.

Miejscowy
Miejscowy
1 miesiąc temu

Czy miasto odzyskało już grunty wartości 6 mln zł UKRADZIONE PRZEZ kaminskiego oraz klimaszewskiego – niemieckich platfusów złodziejskich -PODCZAS NIELEGALNEGO WYBURZENIE KAMIENICY?

Henryk
Henryk
1 miesiąc temu

“Diabeł się w ornat ubrał i ogonem na mszę dzwoni”

taka prawda
taka prawda
1 miesiąc temu

Lista zasług Tuska jest długa i każdy powinien mieć szanse ją zobaczyć:  2011:  podwyżka podatku VAT  podwyżka podatku CIT  podwyżka AKCYZY  podwyżka podatku od ciężarówek  podwyżka opłaty klimatycznej  podwyżka składki rentowej  podwyżka wieku emerytalnego  podwyżka podatku gruntowego  podwyżka opłaty targowej  podatek od miedzi  akcyza na węgiel  likwidacja dopłat za leki na recepte  likwidacja ulg (jak na internet, rodzinne, na edukacje i kursy, przedsiębiorcze)  2010:  -wprowadzenie e-myta  -podatek pielegnacyjny, 1 % dochodow brutto,  -podniesienie oplaty rejestracyjnej dla samochodow,  -anulowanie budow polowy autostrad  -totalny chaos z pociagami  -likwidacja ulg na obowiazkowe biokomponenty do paliwa,  -umozenie miliardowych dlugow Rosji za gaz (bez powodu,… Czytaj więcej »

demencja?
demencja?
1 miesiąc temu
Reply to  taka prawda

Dziadku, warto tak się poświęcać, niebezpieczne na serce, a i pamięć nie ta, opisałeś tylko 2 lata a rządził dłużej, ważniejsze, że rządził też w RE.

taka prawda
taka prawda
1 miesiąc temu
Reply to  demencja?

Jedno co mu wyszło to Wielka Brytania z UE

demencja?
demencja?
1 miesiąc temu
Reply to  taka prawda

a widzisz, podpowiedzieć i sobie przypomnisz. Musi Tusk wrócić do Brukseli na najważniejszy stołek aby i Polska wyszło.

niestosownie
niestosownie
1 miesiąc temu
Reply to  taka prawda

Wyręczasz Onufrego, oj nie będzie zadowolony.

Jurek
Jurek
1 miesiąc temu

pisorki do więzienia

wujek dobra rada
wujek dobra rada
1 miesiąc temu
Reply to  Jurek

Platfusy do kamieniołomów

oj nie
oj nie
1 miesiąc temu

nie wolno, będą rzucali kamieniami, każdy bez grzechu.

wujek dobra rada
wujek dobra rada
1 miesiąc temu
Reply to  oj nie

Będą rzucali w dinozaury żeby je osłabić

Miejscowy
Miejscowy
1 miesiąc temu

Botoxowy platfusie gdzie są mieszkania komunalne dla Polaków?

Last edited 1 miesiąc temu by Miejscowy
Antyplatfus
Antyplatfus
1 miesiąc temu

Targowica .Przede wszystkim prosi o interwencję zagranicę .Po drugie nie ma wystarczającego poparcia w kraju by demokratycznie przejąć władzę, po trzecie występuje pod hasłem przywrócenia dawnego porządku Zdrajcy chcą nie tylko władzy ale i pieniędzy Te cztery warunki spełniacie wy POlitycznie POdejrzani zaprzancy

nogi bardziej od głowy
nogi bardziej od głowy
1 miesiąc temu
Reply to  Antyplatfus

Spójrz na nogi, tak wypowiadają się platfusy, z życia wzięte.

Kwestia estetyki
Kwestia estetyki
1 miesiąc temu

Wolę spojrzeć na moje zdrowe stopy niż na twoje platfusy.

nogi bardziej od głowy
nogi bardziej od głowy
1 miesiąc temu

To nie jest kwestia estetyki lecz kwestia głupiej wypowiedzi Antyplatfusa, lecz tutaj już nie będę wchodził w szczegóły, niech zostanie, że jest głupia. Przekonanie o swojej mądrości, z głupca nie zrobi mędrca.

.
.
1 miesiąc temu

Święta prawda osiołku byłeś ,jesteś i zostaniesz kretynem

g. prawda
g. prawda
1 miesiąc temu
Reply to  .

słusznie, ciężko rozróżnić czy to kropka, przecinek czy też kreska w nicku. Zestawienie osiołka z kretynem to coś jak ten nick.

Antypis
Antypis
1 miesiąc temu

Tak a gówno sięga już po uszy:)))) wszystko drożeje łajba idzie na dno razem z kurduplem, budyniem i krzywoustym. Szkoda że cześć naszych obywateli też się utopi

Cyba
Cyba
1 miesiąc temu

Donald marzy żeby było miło
Donald marzy żeby się spełniło
Donald marzy żeby jego ludzie
Donald marzy taplali się w cudzie
Żeby mu dopomóc pomarzcie razem z nim
Choć zamiast wygranej nasłuchacie się kpin.

taka prawda
taka prawda
1 miesiąc temu
Reply to  Cyba

Pewien fircyk – bez krępacji, CUD obiecał POlskiej nacji. Trafnie uznał – lud to kupi! Lud naiwny, ciemny, głupi. Ze WSI media mu POmogly. Nawet Doda wzniosla modly. No i młodzież uwierzyła. Do urn wartko podążyła. I we Wronkach i w Pułtusku, dali głos Donaldu Tusku. No nareszcie jest nadzieja! Naród wybrał czarodzieja. Autostrady i koleje, UE za nas wybuduje. I na EURO 2012, lud nasz ciemny oczaruje. Rude wlosy, wzrok kosmity. Z Donka kawał hipokryty. Wiec co wczesniej obiecywal, PO wyborach odwolywal. No więc w końcu stał się CUD. Czary mary…mamy SMROD!! Autostrady nie zrobione. Kolej ciagle zacofana. Serki,… Czytaj więcej »

jest NOWE
jest NOWE
1 miesiąc temu
Reply to  taka prawda

Na amen dziś już spalić mogą kości i to nie za przyczyną Tuska

12groszy
12groszy
1 miesiąc temu

Żaden z projektów nie sięga przyczyn problemu katastrofy finansów Polski.
Nie wyglądacie na partię liberalną tylko na socjaldemokratów.

13 groszy
13 groszy
1 miesiąc temu
Reply to  12groszy

PiS czasem nie można podciągnąć pod socjaldemokratów? Ale jest u rządów i to tam trza sięgać…

Xyz
Xyz
1 miesiąc temu

Stańcie z tymi petycjami pod latarnią ,przechodzący pies was oleje POlitycznie POdejrzani zdrajcy

Onufry
Onufry
1 miesiąc temu

Postępowi tacy zniesmaczeni. Likwidacja Bankowego Funduszu Egzekucyjnego i Ustawa Kominowa była złe? Ustawa ograniczająca komorników była zła? Obniżka CIT z 19 na 9 % i obniżka PIT z 18 na 17 procent są złe? Zerowy PIT dla młodych i wolne niedziele dla rodzin są złe? 500 plus i 13 emerytura są złe? 500 na niepełnosprawnych i leki dla seniorów są złe? Obniżenie wieku emerytalnego, darmowy posiłek dla dzieci w szkole, wyprawka 300 złotych są złe? Podwyżki dla nauczycieli i mundurówki są złe? Zniesienie opłaty dla rodziców czuwających przy swoich dzieciach w szpitalach jest złe? Zablokowano podwyżkę cen prądu po wejściu… Czytaj więcej »

na jedno kopyto
na jedno kopyto
1 miesiąc temu
Reply to  Onufry

Tylko poczekać było aż Onufry się odezwie ze swoim elaboratem, Jego ulubiona tematyka. Za chwilę dołączy Tetryk a i na Tadeusza pora. Ile zostało z 500 +?, jaki powód zbyt wysokiej inflacji poza putinflacją i pandemią – potrafisz dostrzec coś jeszcze?, jaki jest prawdziwy dług dziś? – widzisz coś pod latarnią?

Onufry
Onufry
1 miesiąc temu

To że Morawiecki z Kaczyńskim doprowadzą do inflacji to było pewne, ale że wywołają inflację w USA, w Niemczech i Turcji to już jest rekord świata . To widać pod każdą latarnią.

na jedno kopyto
na jedno kopyto
1 miesiąc temu
Reply to  Onufry

W Twoim odwracaniu, pożywianiu się wybranymi miejscami z przeszłości, ogon potrafi machać psem.

na jedno kopyto
na jedno kopyto
1 miesiąc temu
Reply to  Onufry

Nawet Turcję potrafisz włączyć do swojej narracji. Jaki mniejszy jest poziom inflacji w Niemczech, USA? – potrafisz przytoczyć, porównać liczby?

na jedno kopyto
na jedno kopyto
1 miesiąc temu
Reply to  Onufry

Potrafisz porównać zarobki w Niemczech, USA?

na jedno kopyto
na jedno kopyto
1 miesiąc temu
Reply to  Onufry

Potrafisz porównać zasobność portfela emeryta z portfelem senatora Karczewskiego, który pokazuje na paragonie, że inflacja niestraszna?

Jurek
Jurek
1 miesiąc temu

ciekawe kiedy projekt ustawy o wsadzeniu do więzienia pis-owskich nieudaczników i złodziei

Ogórek
Ogórek
1 miesiąc temu
Reply to  Jurek

Odpowiedź jest krótka – nigdy. Obie partie postępują wg niepisanej umowy my nie wsadzamy waszych, a wy naszych. Wyjątkiem jest oczywiście min. Nowak ale o jego ukaranie wystąpiła ukraińska prokuratura.

Onufry
Onufry
1 miesiąc temu
Reply to  Ogórek

Pamiętaj: jedna zasada jest dla mnie święta, k…a. Naucz się tego, jak będziesz o czymkolwiek rozmawiał. Jak będziesz w Platformie, będę cię bronił, k…a, jak niepodległości. Jak wyjdziesz z Platformy, to masz problem. Sławomir Nojman.

na jedno kopyto
na jedno kopyto
1 miesiąc temu
Reply to  Onufry

Za krótko, cytatów u Sowy jest dużo więcej. A cytatów z wycieków e-maili od ministra już nie pamiętasz?

Ziuta
Ziuta
1 miesiąc temu

Ech, skompromitowani politycy PO są jak stara kurtyzana, która sądzi, że kogoś jeszcze przyciągną ich zużyte wdzięki.

z czego boli głowa?
z czego boli głowa?
1 miesiąc temu
Reply to  Ziuta

potrzebna młoda kurtyzana?, co komu odpowiada, młodości dziś aż nadto.

zdziwniony
zdziwniony
1 miesiąc temu

Yyy Małgosi nie widzę

Zegarmistrz
Zegarmistrz
1 miesiąc temu

Nie lubię PiSu, ale władza w BB jest gorsza.

do przodu
do przodu
1 miesiąc temu
Reply to  Zegarmistrz

musisz przekręcić wskazówki i będzie dobrze

.
.
1 miesiąc temu
Reply to  do przodu

Zamilcz ośle

jest NOWE
jest NOWE
1 miesiąc temu
Reply to  .

do przodu kropka, kreska czy przecinek, a od razu się rozjaśni, poszerzy horyzont

Temat
Temat
1 miesiąc temu

Może p. Nykiel powie kto rządził w Bielsku gdy ” przegapiono” podwyżki podczas koniunktury. I na jakich instytucjach wiszą teraz solidarnościowe banery…? I jeszcze o kolesiostwie w rozdawaniu stołków w mieście.

normalny człowiek
normalny człowiek
1 miesiąc temu
Reply to  Temat

Z takim człowiekiem nie da się rozmawiać, patrzy tylko w jedną stronę.

Ciekawy
Ciekawy
1 miesiąc temu

A odnaleźli magiczny guzik Tuska “niskie ceny” bo inaczej to nic nie osiągną.

babskie gadanie
babskie gadanie
1 miesiąc temu

P. Nykiel powiedziała “pracownicy sfery budżetowej są fundamentem państwa”.
Pytanie z czego się utrzymuje ten “fundament”, czy aby nie z pieniędzy podatników?

normalny człowiek
normalny człowiek
1 miesiąc temu

polityk, posłuchaj z różnych stron, tak samo mówią.

babskie gadanie
babskie gadanie
1 miesiąc temu

Podobnie, jeżeli tylu ludzi mówi tak samo, wtedy łatwo jest dojść do innego wniosku: jedzmy gxwna, przecież miliony much nie mogą się mylić!

normalny człowiek
normalny człowiek
1 miesiąc temu

Jeśli wielokrotnie będzie powtarzane kłamstwo – nie może się mylić?

Miejscowy
Miejscowy
1 miesiąc temu

Czy klimaszewski oraz Kamiński oddali już miastu B-B grunty o wartości 6 mln zł BEZPRAWNIE PRZEKAZANE KOLESIOWI ZA NIELEGALNE WYBURZENIE KAMIENICY? Nie będzie żadnej dyskusji z niemieckimi f0lksdojczamu złodziejskim! platfusy do mamra! GDZIE SA MIESZKANIA KOMUNALNE DLA POLAKÓW?

Piniendzy nie ma i .....
Piniendzy nie ma i .....
1 miesiąc temu

Beskidzka 24 zamieniła się w biuletyn partyjny i zamieszcza już tylko obszerne sprawozdania z partyjnych meetingów opozycji? Czy autor zbierał materiały do tej relacji będąc w pozycji na kolanach? A gdzie autorskie podsumowanie tego spotkania?

kolana?
kolana?
1 miesiąc temu

niemożliwe, już dawno wszyscy wstaliśmy z kolan, bez wyjątku, nawet rodacy zagranicą.

Miejscowy
Miejscowy
1 miesiąc temu
Reply to  kolana?

Po co ta bezczelna agitka że zmiana nicków? Nic to nie pomoże… Platfusy są już przegrane

normalny człowiek
normalny człowiek
1 miesiąc temu
Reply to  Miejscowy

To jest proszę pana inny punkt widzenia, reakcja na nieobiektywizm, naciąganie faktów, zbytni tupet wielu tutaj, którzy chcą zamanifestować swoje racje. A w sklepie, w banku wychodzi prawda, nie z winy PO dzisiaj. Dzisiaj a nie 8, kilkanaście lat temu, tam były grzechy, żyjemy dziś. Po co ja to tłumaczę?

normalny człowiek
normalny człowiek
1 miesiąc temu
Reply to  Miejscowy

Facet tutaj uderza w B24, tak jakby była powodem problemów jakie są Polsce, a o tym jest artykuł. Pisze B24 bo ma obowiązek zdawać relacje z różnych wydarzeń w koło. Jaka agitka, tym bardziej bezczelna? Do kogo mówię? Zmieniam nicki to też, mój tym razem, grzech? Przecież sam to robisz.

wkurzony wieśniak
wkurzony wieśniak
1 miesiąc temu

Piszesz, że B24 ma obowiązek przekazywać informację z różnych wydarzeń tylko, że przekazuje tylko z jednej strony antyrządowej.

normalny człowiek
normalny człowiek
1 miesiąc temu

Tutaj większość komentarzy jest też tylko z jednej strony, gdzie szukasz sprawiedliwości?

mario
mario
1 miesiąc temu

Ale upadek PO. Regionalny Kongres i 40 osób na sali ? Średnia wieku 70 lat, jeśli by odliczy asystentów, którzy mają płacone za obecność. Największa gwiazda Kongresu to emerytka, która powinna odjeść już dwie kadencje temu

czyżby upadek na kolana?
czyżby upadek na kolana?
1 miesiąc temu
Reply to  mario

Nie policzyłeś 2-ch panów co stoją, jednemu daleko do 70-tki. Nie chciało Ci się posłuchać nagrania, a miałeś okazję odliczyć zaproszonych gości z budżetówki. Całkowitym upadkiem to obecność Leszczyny, dlaczego nie Tuska, byłoby na kogo zwalić bardziej. Ile mają płacone ci asystenci bo jestem ciekawy?

mario
mario
1 miesiąc temu

W przypadku tylko jednej emerytki z PO sam “ryczałt na prowadzenie biura poselskiego wynosi 17.200 zł miesięcznie” więc jest z czego utrzymywać asystentów

normalny człowiek
normalny człowiek
1 miesiąc temu
Reply to  mario

Widzisz tylko biura z PO? Nie byłaby emerytka, byłby poseł młodzieniec. Nie chcę rozwijać ile wzrosło na utrzymanie administracji rządowej. O czym chcesz ze mną rozmawiać?

wkurzony wieśniak
wkurzony wieśniak
1 miesiąc temu

Jacy hojni ci z PO. Jak rządzili to przez 7 lat zamrozili płacę budżetówki!!!

Fagot
Fagot
1 miesiąc temu

Chłopie! Miało być inaczej! Nie pamiętasz już co mówiła Becia? Wystarczy nie kraść! Będziemy ,,suchać i sużyć,,! Nie wiem czy wiesz ale PiS rządzi już siedem lat a ja ciągle słyszę ,,wina Tuska!,, Przestańcie opowiadać głupoty! Bez zwalania win na Tuska nie potraficie sklecić jednego zdania! To już jest śmieszne!

Perun
Perun
1 miesiąc temu

PO = stawka 15zł budowlanka w 2007 = paliwo 3,45l obecnie sami wiecie. Sram na ten wasz dobrobyt

Prosiaczek
Prosiaczek
1 miesiąc temu

PiS odpowiada za drożyznę w całej Europie? Mirosława była u koryta jak jeszcze Rodowicz była młoda.

8 LAT PAMIĘTAMY
8 LAT PAMIĘTAMY
1 miesiąc temu

8 lat “żonfuf” POi PSL= brak waloryzacji w szkolnictwie NIE MÓWIĄC O PODWYŻKACH.

Perun
Perun
1 miesiąc temu

W szkolnictwo to powinni wam ująć darmozjady

Nie
Nie
1 miesiąc temu

Ludzie mówią Platformie NIE!

z boku
z boku
1 miesiąc temu
Reply to  Nie

Jacy ludzie ? Takie people jak ty.,pisdzielskiej proweniencji.

Miejscowy
Miejscowy
1 miesiąc temu
Reply to  z boku

Jakiś problemiczek folksd0jczu? Gdzie jesteś?

Bolek
Bolek
1 miesiąc temu

Prezydent niezależny a jednak zależny . Bielsko jest naiwne razem z tymi co wybrali

gdzie problem
gdzie problem
1 miesiąc temu

No cóż, prawdy o drożyźnie, rekordowej inflacji, rosnących stopach procentowych (a to jeszcze nie koniec), nie da się zaklinać hasłami typu: wina Tuska, PO. Pandemia przysłużyła się, wojna na wschodzie również ale nie wina Tuska, PO.

Jeb.. Pis
Jeb.. Pis
1 miesiąc temu
Reply to  gdzie problem

Tusk wcale nie był w Europarlamencie i nic nie wiedział o opłatach węglowych.

gdzie problem
gdzie problem
1 miesiąc temu
Reply to  Jeb.. Pis

No dobrze, Tusk wraz z Merkel wprowadzili opłaty węglowe (tylko dla Polski?) aby spowodować iż aktualny rząd dorobi się tego co mamy, bez jakiegokolwiek wpływu.

Alienista
Alienista
1 miesiąc temu

Ciekawe towarzystwo na spotkaniu. Na jednym zdjęć były szef policji w Bielsku, odwołany ze stanowiska przez alkohol 🙂 Brawo PO

Kaśka
Kaśka
1 miesiąc temu
Reply to  Alienista

Dzięki nim PIS będzie u władzy wiecznie.

odpowiedzialność?
odpowiedzialność?
1 miesiąc temu
Reply to  Kaśka

dzięki Tobie przede wszystkim przy urnie