Bielsko-Biała Na sygnale

Pisarzowice: Demolka na Szkolnej. Dwa auta wypadły z drogi – ZDJĘCIA

Wszystkie służby wysłano po otrzymaniu zgłoszenia zderzenia dwóch samochodów osobowych na ul. Szkolnej w Pisarzowicach. Wskutek zdarzenia dwa auta wypadły z drogi, BMW staranowało płot, natomiast z opla odpadło koło, samochód uderzył w ogrodzenie posesji.

Do zdarzenia doszło około godz. 5.40 na wysokości skrzyżowania ul. Szkolnej z ul. Żołnierską. Kierująca samochodem osobowym marki BMW w wersji “anglik”, jadąc ul. Szkolną w kierunku Wilamowic, z nieustalonych przyczyn wyjechała na pas ruchu w przeciwnym kierunku i doprowadziła do zderzenia z prawidłowo jadącym samochodem osobowym marki opel, który poruszał się ul. Szkolną, w kierunku Hałcnowa. W zdarzeniu uszkodzone zostało tylko mienie w postaci dwóch pojazdów, ogrodzeń dwóch posesji i drzew na terenie kolejnej posesji.

Badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierujący pojazdami są trzeźwi. Sprawczynię kolizji ukarano mandatem karnym i sześcioma punktami. Na miejscu pracowały dwa zastępy straży pożarnej z JRG1, jeden z OSP Pisarzowice, zespół ratownictwa medycznego i policja. Skutki kolizji zneutralizowali strażacy.

Jak dowiedział się nasz portal, pojazd marki BMW, który uczestniczył w dzisiejszej kolizji, było zatrzymane do kontroli trzy dni temu na ul. Jesionowej w Bielsku-Białej. Powodem kontroli były przyciemniane szyby i lusterko przyklejone taśmą pomarańczową. Wtedy policjanci wycofali pojazd z ruchu. Właściciel auta tego samego dnia usunął usterki i pojazd ponownie dopuszczono do ruchu.

KB_rasizm
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments