Wydarzenia Bielsko-Biała

Poczekalnia widokowa w bielskim WORD znowu dostępna!

Fot. WORD Bielsko-Biała

Po ponad czterech latach ponownie dostępna jest poczekalnia widokowa w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej.

Wspomniana poczekalnia znajduje się przy placu manewrowym egzaminów na prawo jazdy. Z użytkowania wyłączono ją 20 marca 2020 roku z powodu problemów technicznych.

– Takie ograniczenie sprawiło niedogodności zarówno dla ubiegających się o prawo jazdy, jak i osób towarzyszących oraz instruktorów. Zostając dyrektorem WORD postanowiłem niezwłocznie podjąć działanie, aby przywrócić poczekalnię dla użytkowników – mówi Maciej Derbin, dyrektor bielskiego WORD.

Ze środków własnych WORD dokonał kompleksowego remontu według wskazań powiatowego inspektora nadzoru budowlanego. Oficjalnie poczekalnię otwarto 20 kwietnia.

– Ta chwila była powodem do radości i dumy pracowników, bo obiekt stanowi istotny element infrastruktury, który służy do egzaminów prawa jazdy. Poczekalnia zapewnia komfortowe warunki oczekiwania i doskonałe widoki na plac manewrowy, co pomaga kandydatom w przygotowaniach i zmniejsza stres związany z egzaminem – podkreśla dyrektor Maciej Derbin, który dodaje, że w tym dniu zaprezentowano również maskotkę WORD – Wordusia – którą wykonano na podstawie zwycięskiego projektu w specjalnie zorganizowanym konkursie.

Dyrektor Maciej Derbin z maskotką Wordusiem. Fot. WORD Bielsko-Biała

Fot. WORD Bielsko-Biała

google_news