Bielsko-Biała Kultura i rozrywka

Poczuj Smak Tropików Wojciecha Cejrowskiego – rozdajemy bilety!

Smak Tropików to występ Wojciecha Cejrowskiego w amerykańskiej konwencji stand-up comedy – samotny człowiek z mikrofonem, na pustej scenie, bez rekwizytów, bawi publiczność przez półtorej do dwóch godziny.

Nie śpiewa, nie tańczy – jedynie opowiada, ale w taki sposób, by co kilka zdań wywołać salwę śmiechu. Nie odgrywa skeczy, nie wciela się w wymyślone postacie – opowiada wyłącznie historie prawdziwe, w większości z własnego życia.

Smak Tropików jest pełną emocji, ilustrowaną zdjęciami opowieścią o podróżach, przygodach i dalekich krajach, którą w środę 4 września będą mogli posłuchać mieszkańcy stolicy Podbeskidzia w Bielskim Centrum Kultury. W najnowszym stand-up comedy Wojciech Cejrowski z ostrością i wyrafinowanym poczuciem humoru opowie o najciekawszych doświadczeniach z odległego Madagaskaru, Ameryki Łacińskiej i Amazonii.

Co je ekipa “Boso…”, na wyjazdach? Polowanie na krokodyle za pomocą samochodu oraz kilka dobrych rad pochodzących z tropików: mężczyźni powinni być brzydcy, a kobiety nie powinny się odchudzać. Te i wiele innych anegdot przedstawionych w żartobliwy sposób będzie można usłyszeć podczas występu Smak Tropików.

BILETY

Dla naszych Czytelników mamy trzy pojedyncze wejściówki na Smak Tropików Wojciecha Cejrowskiego. Co trzeba zrobić, żeby je zgarnąć?

Wystarczy wysłać maila na adres: marketing@beskidzka24.pl i napisać w kilku zdaniach, dlaczego właśnie do ciebie ma trafić bilet (należy podać także imię i nazwisko oraz numer kontaktowy).

Zwycięzców ogłosimy do 31 sierpnia.

Skomentuj

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o