Bielsko-Biała Sport

Pod siatką po raz siedemnasty – ZDJĘCIA

To już tradycja, że przyjaciele i sympatycy reprezentujący szkoły Gminy Porąbka spotykają się w Czańcu na dorocznym turnieju siatkarskim o Puchar Wójta.

Jak co roku gospodarzem siatkarskich zmagań była Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Czańcu.  W tegorocznej edycji udział wzięło aż 8 drużyn. Otwarcia turnieju dokonał Wójt Gminy Porąbka Paweł Zemanek życząc zawodnikom sukcesów i jak najmniej kontuzji. Emocji nie zabrakło, a każdy mecz był niezwykle zacięty i pełen emocji. Po kilku godzinach pasjonującej i pełnej zwrotów akcji rywalizacji wyłoniono zwycięzców.

Pierwsze miejsce  zajęła drużyna SP nr 1 w Czańcu, która w finale pokonała przedstawiciele SP nr 1 w Porąbce. Pudło zamknęli przedstawiciele Zespołu Szkół w Bujakowie. Dodatkowo wyróżniono najlepszą siatkarkę oraz siatkarza turnieju. W pierwszej kategorii równych sobie nie miała Bożena Majdak reprezentująca SP nr 1 w Porąbce, z kolei najlepszym zawodnikiem okrzyknięto Gabriela Gnacego z SP nr 1 w Czańcu. Nagrodę specjalną najaktywniejszego uczestnika zmagań otrzymał Józef Wawak, który nie opuścił żadnego z do tej pory organizowanych turniejów. Pamiątkowe dyplomy, puchary oraz nagrody rzeczowe wręczył Wójt Gminy Porąbka Paweł Zemanek wraz dyrektor Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Czańcu Jadwigą Kliś.

 

google_news