Wydarzenia Bielsko-Biała

Marzec nie doczekał marca. Podbeskidzie znowu przegrało, więc trener wyleciał

Fot. TS Podbeskidzie

TS Podbeskidzie przegrało kolejny mecz u siebie. Dziś „Górale” rywalizowali z Motorem Lublin, któremu ulegli 1:2. Kolejna porażka sprawiła, że z klubem pożegnał się trener Dariusz Marzec.

Wynik meczu w 37. minucie otworzył Motor, gdy po szybkiej wymianie podań z lewej strony boiska na pole karne dośrodkował Piotr Ceglarz, a tor lotu piłki zmienił Bartosz Wójcik. Pięć minut później było już 0:2 dla lublinian. Podbeskidzie niespodziewanie strzeliło gola kontaktowego w doliczonym czasie gry. Do bezpańskiej piłki w polu karnym dopadł Daniel Mikołajewski i skierował ją do siatki.

W drugiej połowie piłkarze Podbeskidzia byli aktywniejsi, ale nie potrafili sobie stworzyć żadnej dogodnej sytuacji strzeleckiej, by doprowadzić do remisu. Ostatecznie musieli uznać wyższość klubu z Lublina.

Nieco ponad godzinę po ostatnim gwizdku Podbeskidzie wydało komunikat, w którym klub poinformował, że trener Dariusz Marzec został zwolniony. – Po domowej porażce z Motorem Lublin, Dariusz Marzec przestał być szkoleniowcem Górali. Dziękujemy za pracę w klubie i życzymy powodzenia w dalszej karierze – brzmi treść informacji.

Pod wodzą Marca zespół rozegrał sześć spotkań ligowych, a wygrał zaledwie jedno, punktując najgorzej w historii klubu.

Nieoficjalnie mówi się, że następcą Dariusza Marca ma zostać Jarosław Skrobacz.

Aktualizacja

1 marca potwierdzono nazwisko nowego szkoleniowca. Piszemy o tym TUTAJ.

google_news
9 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
wyborca
wyborca
1 miesiąc temu

Tak, żeby za bardzo się nie znęcać, bo szkoda czasu. Kto widział chociaż raz dobrze zarządzaną firmę wie, że to co dzieje się w TSP, nie ma nic wspólnego z dobrym zarządzaniem. Problem jest od góry do dołu, nie odwrotnie. Prezes, nie mający pojęcia o takim biznesie zatrudnia trenera z odzysku, który dopiero co stracił gdzie indziej posadę. Prezes zatrudnia na dyrektora sportowego nawet i dobrego kopacza, ale kompletnie bez doświadczenia w zarządzaniu ludźmi, do tego nie wystarczy weekendowy kurs na parafi, albo w Collegium Humanum. Dyrektorzy wszelkiej maści powołani na to stanowisko z byłych kopaczy szukają podobnych do siebie.… Czytaj więcej »

Hermenegilda
Hermenegilda
1 miesiąc temu
Reply to  wyborca

nie straciłeś czasu, na koniec: “na łące murawy”.

Roman z BB
Roman z BB
1 miesiąc temu

Kto to finansuje i na to chodzi to BARAN bez mózgu wiejska kopanina C klasy dla ciemnoty dlaczego takie gorole debilne niszczą BB

only BKS
only BKS
1 miesiąc temu

W Bielsku tylko STAL!!!

XXL
XXL
1 miesiąc temu

Marzec do marca

Hermenegilda
Hermenegilda
1 miesiąc temu
Reply to  XXL

a kwiecień plecień

donald
donald
1 miesiąc temu

Wyleciał tak jak joński wyleciał z komisji ale cyrk robi ta koalicja 13 grudnia

Hermenegilda
Hermenegilda
1 miesiąc temu
Reply to  donald

Naprawdę?

nie wiadomo
nie wiadomo
1 miesiąc temu

Tylko zależne od trenera? chyba trzeba głębszej analizy.