Bielsko-Biała Sport Cieszyn Żywiec

Pogoda storpedowała rozgrywki

Nie mamy dobrych wieści dla kibiców piłkarskich. Kiepska pogoda i fatalne prognozy na weekend spowodowały, że większość zaplanowanych na 2 i 3 kwietnia spotkań zostało odwołanych i przeniesionych na inny termin.

Śląski Związek Piłki Nożnej podał, że cała kolejka grupy 2 IV ligi, w której grają zespoły z naszego regionu, została przełożona. W okręgówce też “skasowano” prawie wszystkie mecze. W bielsko-tyskiej okręgówce zagra tylko BKS Stal Bielsko-Biała, który podejmie Iskrę Pszczyna. W skoczowsko-żywieckiej nie będzie spotkań sobotnich, a te niedzielne również stoją pod znakiem zapytania. Niepewny jest też start skoczowskiej klasy A i klasy B, wiadomo natomiast, że bielska klasa A nie zagra w najbliższy weekend.

Aktualizacja 1: kolejne mecze zostały odwołane. Okręgówka skoczowsko-żywiecka również nie zagra w niedzielę, oba zaplanowane na ten dzień mecze zostały odwołane. W skoczowskiej klasie A nie odbędzie się hit kolejki LKS 99 Pruchna – Góral Istebna, oraz spotkania w Dębowcu, Pierśćcu i Kończycach Małych. W skoczowskiej klasie B odwołano mecz w Golasowicach.

Aktualizacja 2: Z najnowszych wiadomości dowiadujemy się, że w powiecie cieszyńskim odbędą się zgodnie z planem cztery spotkania. W sobotę o 15:00 Olza II Pogwizdów zagra z Błyskawicą II Kończyce Wielkie. W niedzielę o godz. 13:00 Olza Pogwizdów podejmie LKS Goleszów, natomiast o 15:00 Victoria Hażlach zagra z Beskidem Brenna a LKS Ochaby 96 zagra ze Zrywem Bąków. Pozostałe mecze są odwołane i przeniesione na inny termin. Sytuacja może jeszcze ulec zmianie.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments