Wydarzenia Bielsko-Biała

Pogrzeb Jacka Krywulta – będą utrudnienia w ruchu

Fot. Ilustracyjne pixabay

W związku z jutrzejszym pogrzebem byłego prezydenta Bielska-Białej Jacka Krywulta na trasie przejścia konduktu żałobnego wystąpią utrudnienia w ruchu – poinformował Miejski Zarząd Dróg.

Msza żałobna rozpocznie się o 11.00 w katedrze św. Mikołaja. Po jej zakończeniu ciało zmarłego zostanie odprowadzone w kondukcie pogrzebowym na cmentarz przy ulicy Grunwaldzkiej. Na czas jego przemarszu wstrzymany zostanie ruch na ulicach, którymi przemieszczać się będą Żałobnicy . Chodzi o ulice: św. Trójcy, Jana Sobieskiego, Stanisława Wyspiańskiego i Grunwaldzką. W tym czasie mogą też wystąpić czasowe opóźnienia w kursowaniu autobusów linii numer: 7, 15 i 23.

Przy czym w związku z pogrzebem już od dzisiaj (16 listopada) od 17.00 do godzin popołudniowych dnia jutrzejszego wyłączone z użytku będą parkingi zlokalizowane blisko katedry i cmentarza – informują drogowcy. W tym wypadku chodzi o: parking zlokalizowane przy ulicy. Władysława Sikorskiego, parking przy Studiu Filmów Rysunkowych (ul. Mikołaja Kopernika), parking przy pl. Marcina Lutra, parking przy skrzyżowaniu ulic Juliusza Słowackiego i Henryka Sienkiewicza, parking wielopoziomowy przy Bielskim Centrum Kultury, parking na pl. Ratuszowym oraz na pl. św. Mikołaja.

google_news
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
spoczywaj w spokoju
spoczywaj w spokoju
6 miesięcy temu

Te wyłączenia parkingów to dla niektórych ułatwienia w utrudnieniach.