Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn

Policyjna obława w Wapienicy. W dziupli skradziony samochód i wyposażenie domu

Bielscy policjanci zatrzymali trzy osoby mogące mieć związek z włamaniem do domu na terenie powiatu cieszyńskiego i kradzieżą ze splądrowanej posesji volkswagena golfa VII oraz wyposażenia mieszkania o łącznej wartości blisko 100 tysięcy złotych.

Wczoraj śledczy z Komisariatu III Policji w Bielsku-Białej uzyskali informację, że na terenie bielskiej Wapienicy, w jednym z magazynów może znajdować się skradziony na terenie powiatu cieszyńskiego osobowy volkswagen golf VII. Na miejsce natychmiast udali się kryminalni i dzielnicowi razem z policyjnymi patrolami, ponieważ z informacji jakie posiadali śledczy wynikało, że mogą się tam znajdować również osoby, które mają związek z tą kradzieżą.

Na miejscu stróże prawa odnaleźli skradziony w nocy z 16 na 17 lipca samochód oraz kompletnie zaskoczonych 38-latka z Bielska-Białej, 28-letniego mieszkańca powiatu cieszyńskiego oraz 29-letnią bielszczankę. W toku przeszukania magazynów mundurowi poza skradzionym volkswagenem, znaleźli jeszcze wyposażenie mieszkania pochodzące z włamania na terenie powiatu cieszyńskiego. Odzyskane mienie zostało zabezpieczone, a technicy kryminalistyki wykonali oględziny. Skradziony pojazd trafił do prawowitej właścicielki, a podejrzewana o popełnienie przestępstwa trójka do policyjnej izby zatrzymań.

Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie zatrzymani zostali przekazani stróżom prawa z Komisariatu Policji w Skoczowie, na którego terenie doszło do przestępstwa. Śledczy ze skoczowskiego komisariatu przeprowadzili dochodzenie, w którego toku ustalili udział poszczególnych osób w zdarzeniu i przedstawili zarzut kradzieży z włamaniem 38-letniemu bielszczaninowi. Za przestępstwo może trafić za kraty nawet na 10 lat. O jego dalszym losie zdecyduje niebawem prokurator.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
8 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Arek Barek
Arek Barek
2 lat temu

To straszne aby to policyjne państwo tak niszczyło prawdziwych biznesmenów………….nadzieja jest tylko w Tusku który wkrótce przywróci prawdziwa praworządność i odpowiedni klimat dla biznesu

Hermenegilda Pierwsza
Hermenegilda Pierwsza
2 lat temu
Reply to  Arek Barek

I będzie znowu wina Tuska?

Jadwiga
Jadwiga
2 lat temu

Wapienica to tylko złomowisko dziuple syf i mafia jedynie miejsce na spalarnie.

Tom.Info
Tom.Info
2 lat temu
Reply to  Jadwiga

Dolina Wapienicy to piekne miejse rekreacyjne.Szlaki na Szyndzielnie/Blatnia.Okolica piekna.A Ludzie sama wiesz.Kombinuja dogryzaja,pachnie kryminalem,itd.

Jarosław Kaczyński
Jarosław Kaczyński
2 lat temu
Reply to  Jadwiga

Haha dokładnie i same stare rury jak Ty ?

Pani Jadwiga 23 lata
Pani Jadwiga 23 lata
2 lat temu

Znaczy ty pustaku została ci tylko stara rura albo rączka.

Amadeuszwajcheprzeloz
Amadeuszwajcheprzeloz
2 lat temu

W górkach też jest dziupla skoczowska policja dobrse o tym wie i nic zz tym nie robi. 2 miesiące temu skradziono 2 samochody i gdyby nie zainteresowanie osób postronnych to samochody zostały by pewnie spalone i porzucone. Tak właśnie działa nasza policja trzeba im podawacc pod nos.

kalendarz
kalendarz
2 lat temu

spokojnie. za rok znów święto policji i też przyda się na tą okazję coś odkryć