Wydarzenia Wadowice

Polityczne oblężenie

Jarosław Kaczyński z Beatą Szydło na wadowickim rynku w 2019 roku. Fot. Bogdan Szpila

Mimo, że do wyborów jeszcze daleko, politycy już zabiegają o poparcie. W przyszłym tygodniu Wadowice będą gościć szefów oraz posłów dwóch partii.

W poniedziałek, 7 listopada w siedzibie Towarzystwa Miłośników Ziemi Wadowickiej przy ulicy Krakowskiej odbędzie się konferencja prasowa Włodzimierza Czarzastego (współprzewodniczący Nowej Lewicy), Darii Gosek-Popiołek (posłanka na Sejm RP; Partia Razem) oraz Ryszarda Śmiałka (przewodniczący Małopolskiej Nowej Lewicy). Konferencja skupi się na bieżących tematach ogólnopolskich.

Natomiast w sobotę, 12 listopada w Wadowickim Centrum Kultury spotkanie mieszkańców z Jarosławem Kaczyńskim (prezes Prawa i Sprawiedliwości). Aby uczestniczyć w spotkaniu z prezesem partii rządzącej, niezbędne jest zaproszenie. Aby je otrzymać, należy skontaktować się z oddziałami biur poselskich partii PiS w okręgu nr 12.

google_news
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kamil i Marta
Kamil i Marta
1 rok temu

A czy to jest prawda że mały mściwy kareł ma być na ATH jeżeli to prawda to mówią prawdę że to niby uczelnia HAŃBA na to byle coś i studentów porażka mieć taki dyplom młodzi co wy na to.

zagrożone poparcie?
zagrożone poparcie?
1 rok temu

Dlaczego nie jest niezbędne zaproszenie na konferencję Czarzastego, czyżby mniej ważna?
Przy takim oblężeniu ze strony polityków, może czasem zabraknąć społeczeństwa do odbioru i poparcia obiecanek.