Sport Żywiec

Półmaraton Żywiecki przeniesiony na 8 listopada

Fot. Starostwo Powiatowe w Żywcu

Organizatorzy 21. PKO Półmaratonu Dookoła Jeziora Żywieckiego poinformowali o nowym terminie imprezy.

Przypomnijmy, że pierwotnie półmaraton planowano na 29 marca, ale z uwagi na szerzącą się pandemię koronawirusa imprezę biegową odwołano.

Wyznaczyliśmy nowy termin na 8 listopada. Wierzymy, że wtedy uda nam się spotkać w Żywcu – podkreśla Mirosław Dziergas, dyrektor biegu i dyrektor Wydziału Turystyki, Kultury, Sportu i Promocji Starostwa Powiatowego w Żywcu, które jest organizatorem biegu.

Jak dodaje dyrektor Mirosław Dziergas z uwagi na przeniesienie terminu:

– wszystkie opłaty startowe wraz z numerami oraz pakietem startowym zostają przeniesione na nowy termin imprezy,

– dopuszczone jest przeniesienie opłaty startowej na kolejną edycję biegu w 2021 roku, w tym celu należy skontaktować się drogą e-mailową,

– organizator wyraża zgodę na przepisanie pakietu startowego na inną osobę,

– istnieje również możliwość zwrotu opłaty startowej. Osoby rezygnujące muszą wysłać na adres tksp@zywiec.powiat.pl informację o rezygnacji z udziału wraz z danymi do zwrotu wpłaty (imię, nazwisko, numer startowy, wysokość wniesionej opłaty startowej). Rezygnacja ze startu wraz ze zwrotem opłaty będzie możliwa do 30 kwietnia 2020 roku.

Dotychczasowe e-maile dotyczące zwrotu opłaty startowej nie będą brane pod uwagę, prosimy o ponowną informację ze wszystkim potrzebnymi danymi. Rejestracja do biegu cały czas jest możliwa, a aktualna stawka opłaty startowej nie ulegnie już zmianie. Dotyczy to wszystkich, również tych, którzy teraz wystąpią o zwrot opłaty startowej w niższych kwotach, a potem zapiszą się na nowo – zaznacza dyrektor Mirosław Dziergas.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Bożenka
Bożenka
1 miesiąc temu

A co z TKB ???