Wydarzenia Bielsko-Biała

Pomogli 12-latce po ataku nożownika. Prezydent ich docenił

Fot. Jacek Kachel – Wydział Prasowy UM w Bielsku-Białej

W Urzędzie Miejskim w Bielsku-Białej samorządowcy spotkali się z osobami, którzy pospieszyli z pomocą 12-latce zaatakowanej przez nożownika przed budynkiem bielskiej Szkoły Podstawowej nr 22.

Do tej sytuacji mrożącej krew w żyłach doszło 5 maja. Mężczyzna zadał wówczas 12-latce kilka ciosów nożem. Do ataku doszło 5 maja br. przed Szkołą Podstawową nr 22. Napastnik zaatakował 12-latkę, zadając jej kilka ciosów nożem.

Na pomoc zaatakowanej pospieszyli znajdujący się w pobliżu ludzie. Dzięki ich zaangażowaniu poszkodowana trafiła do szpitala, gdzie udzielono jej pomocy. Doceniając tę postawę prezydent Bielska-Białej Jarosław Klimaszewski wspólnie z przewodniczącą Rady Miejskiej w Bielsku-Białej Dorotą Piegzik-Izydorczyk wręczyli osobom udzielającym pomocy pamiątkowe statuetki – informuje bielski ratusz.

Wyróżnieni zostali: Andrzej Droździk, Danuta Szymańska-Linnert, Urszula Polak, Katarzyna Żaczek, Renata Kalemba, Joanna Grygierzec i Beata Januchta.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Szanowny
Szanowny
2 miesięcy temu

Nożownik powinien trafić do miejsca gdzie będzie godziny nożem na śmierć a potym zmartwychwstanie i to samo tak przez 100 dni

przypomnieć
przypomnieć
2 miesięcy temu

Co z nożownikiem?

Kolej
Kolej
2 miesięcy temu
Reply to  przypomnieć

Niestety nie mógł przyjść, zaciał się

jak to nożownik - nożykami
jak to nożownik - nożykami
2 miesięcy temu
Reply to  Kolej

przy goleniu oczywiście