Wydarzenia Sucha Beskidzka

Ma całe życie przed sobą. Pomóż Sarze wrócić po wypadku do zdrowia

16-letnia Sara walczy o zdrowie.

Ma zaledwie 16 lat i całe życie przed sobą. Wypadek sprawił, że dziś walczy o powrót do zdrowia. Bliscy zorganizowali zbiórkę funduszy na jej leczenie i rehabilitację. Sara otrzymała także wielkie wsparcie ze strony kolegów i koleżanek.

– W młodzieży siła – napisał inicjator zbiórki. – Gdy spojrzałem na wpłaty, to nie mogłem uwierzyć. Koledzy i koleżanki Sary dzielą się tym, co mają. Serce się kraje. To jest bardzo poruszające – dodaje.

Sara uległa wypadkowi samochodowemu, który miał miejsce 21 czerwca w Makowie Podhalańskim. W stanie bardzo ciężkim trafiła na OIOM w Suchej Beskidzkiej, gdzie przeszła operację wątroby, nerki, wycięcia pękniętej śledziony. Z powodu uszkodzenia organów wewnętrznych została przetransportowana helikopterem do Szpitala Dziecięcego w Krakowie Prokocimiu. Po przybyciu do Krakowa została poddana trzeciej operacji prawej nogi.

– Mieliśmy nadzieję, że będzie lepiej, ale okazało się, że pojawiły się kolejne komplikacje – czytamy.

Sara walczy o zdrowie.

Dalszy koszt leczenia i rehabilitacji Sary wynosi 40 tysięcy złotych. Kwota ta leży poza zasięgiem finansowym mamy. Dlatego powstała zbiórka, gdzie każdy może wesprzeć 16-latkę w powrocie do zdrowia.

google_news
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments