Bielsko-Biała Sport

Porażka po twardej walce. Punkt bielszczanek

Fot: LSK, Ryszard Glapiak

Przywieziony przez siatkarki BKS-u z Legionowa jeden punkt to niezły wynik, bo Legionovia spisuje się w tym sezonie bardzo dobrze.

Z niedzielnego spotkania 14. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet warto odnotować udany debiut w BKS-ie amerykańskiej rozgrywającej Nicole Edelman, która zastępowała Martę Krajewską i spisywała się bardzo obiecująco. Warto też zwrócić uwagę na wynik trzeciego seta, w którym bielszczanki rozgromiły wyżej notowane rywalki, dowodzone przez uznanego szkoleniowca Alessandro Chiappiniego. Z kolei w czwartej partii zawodniczki z Bielska-Białej prowadziły już 10:4, ale niestety zmarnowały szansę na wygraną w tej partii, która oznaczałaby też wygrany mecz. Szkoda.

Okazja do zdobycia kompletu punktów nadarzy się już w piątek, 24 stycznia. W hali pod Dębowcem siatkarki BKS-u podejmą Volley Wrocław. Początek meczu o 17.30, a atrakcje dla kibiców – jak zapowiadają organizatorzy – rozpoczną się się już na godzinę przed meczem.

DPD Legionovia Legionowo – BKS Stal Bielsko-Biała 3:2 (25:21, 24:26, 10:25, 25:23, 15:13)

BKS Stal: Krajewska, Różański, DeHoog, Kossanyiova, Ogoms, Świrad, Drabek (l) oraz Kowalczyk, Edelman, Dąbrowska, Wellna.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments