Wydarzenia Czechowice-Dziedzice

Posprzątali Czechowice-Dziedzice. W akcję włączyli się mieszkańcy

Foto FB Gmina Czechowice-Dziedzice

W sobotę Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach i firma Sanit-Trans zaprosili mieszkańców do wzięcia udziału w akcji sprzątania pn. “Wiosenne porządki”. Od rana sprzątano kilka rejonów gminy. Całe rodziny z uśmiechem przyłączały się do akcji.

Wczoraj w Czechowicach-Dziedzicach odbyły się wielkie wiosenne porządki. Urząd Miejski oraz firma zajmują się gospodarką odpadami wytypowały rejony gminy, które miały zostać posprzątane. I tak o to zebrano śmieci z terenu zielonego przy parku Św. Barbary, zagajnika przy ul. Zamkowej oraz rejon pętli autobusowej przy ul. Orzeszkowej.

Dołączyć mógł każdy – dla dobra gminy. W akcji brali udział urzędnicy, strażacy ale i zwykli mieszkańcy, w tym dzieci. Zebrano kilkadziesiąt kilogramów odpadów.

Na szczegółowe podsumowanie dzisiejszej akcji przyjdzie jeszcze czas, ale tak na gorąco dziękujemy wszystkim osobom, które zrobiły w sobotnie przedpołudnie kawał dobrej roboty! – informuje za pośrednictwem mediów społecznościowych Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach.

Zdjęcia Urząd Gminy Czechowice-Dziedzice/Facebook:

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
super
super
2 miesięcy temu

Brawo, trochę mało, kilkadziesiąt kilogramów, nazbierali.