Na sygnale Sucha Beskidzka

Poszli po poszukiwanego, a tu narkotyki

Fot. Polska Policja

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej mieli zatrzymać poszukiwanego mężczyznę. Ale z mieszkania wyszli nie tylko z nim, ale z dwójką innych osób mających narkotyki.

Jak informuje aspirant sztabowy Wojciech Copija, oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Suchej Beskidzkiej, kryminalni poszli pod wytypowany adres, gdzie spodziewali się znaleźć 27-letniego mężczyznę.

Na miejscu faktycznie zastali poszukiwanego i jego dwoje znajomych. Nerwowe zachowanie 19-letniego mężczyzny w czasie interwencji spowodowane było, jak się okazało podczas przeszukania, posiadaniem foliowego zawiniątka z proszkiem. Proszek po sprawdzeniu okazał się amfetaminą. Środki odurzające w foliowych woreczkach miała przy sobie również 36-letnia kobieta. W jednym z nim trzymała susz roślinny, który okazał się marihuaną, a w drugim znajdowała się amfetamina. Cała trójka została zatrzymana, a następnego dnia 19-latek i 36-letnia kobieta usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających. Za posiadanie narkotyków grozi im kara nawet do trzech lat więzienia – podkreśla Wojciech Copija.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Emil
Emil
1 rok temu

d****e