Cieszyn Na sygnale

Poszukiwany dwoma listami gończymi wpadł z dużą ilością narkotyków

Fot. KPP w Cieszynie

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie, zajmujący się na co dzień zwalczaniem przestępczości narkotykowej, zatrzymali nad Olzą mężczyznę poszukiwanego przez wymiar sprawiedliwości. 26-letni mieszkaniec Stargardu miał przy sobie również marihuanę.

Do zatrzymania doszło na ulicy Zamkowej w Cieszynie. Mężczyzna nie spodziewał się, że poza granicami województwa, w którym wcześniej popełnił przestępstwa, może trafić w ręce policji. Był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Stargardzie dwoma listami gończymi oraz dwoma nakazami doprowadzenia. W przeszłości był karany za przestępstwa narkotykowe oraz przestępstwa przeciwko mieniu. Miał do odbycia łączną karę 5 lat pozbawienia wolności. Złapany w Cieszynie, również nie miał czystego sumienia. Podczas przeszukania mężczyzny oraz jego pojazdu policjanci ujawnili i zabezpieczyli blisko 160 gramów marihuany.

Mieszkaniec Stargardu, który ukrywał się na terenie Wisły, usłyszy teraz kolejne zarzuty dotyczące posiadania znacznych ilości środków odurzających, za co grozić mu może kara do 10 lat pozbawienia wolności.

google_news
E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Rn12
Rn12
1 rok temu

#muremzaziomalem

Dafca
Dafca
1 rok temu

A.C.A.B oddajcie nam ziomka !