Bielsko-Biała Na sygnale

Potrącił i uciekł

Policjanci z drogówki poszukują kierującego srebrnym fiatem cinquecento o początkowych numerach rejestracyjnych KOS…, który dzisiaj około 6.30 potrącił 28-letnią rowerzystkę. Do wypadku doszło na Hulance. Sprawca odjechał z miejsca zdarzenia.

Na szczęście kobieta nie odniosła poważniejszych obrażeń ciała. Z ustaleń wynika, że około 40-letni kierujący fiatem jechał ulicą Cieszyńską w kierunku alei Andersa. Na rondzie potrącił prawidłowo jadącą rowerzystkę. Kobieta przewróciła się, doznając niegroźnych obrażeń ciała.

– Świadków tego wypadku, a w szczególności osoby, które mogą pomóc śledczym w ustaleniu sprawcy, prosimy o kontakt z oficerem dyżurnym bielskiej policji – mówi Elwira Jurasz, oficer prasowy bielskiej policji. Numery: 33/812-12-55 lub 112.

google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Na sygnale Wadowice Oświęcim

Potrącił i uciekł

Trudno nie zauważyć, że wjechało się w rowerzystę. We wczorajszy wieczór 31-letni andrychowianin zwiał z miejsca wypadku, ale policjanci potrzebowali kilku godzin by go zatrzymać.

Andrychowianin około 21.00 jechał fordem focusem przez kęcką ul. Nad Brzegiem. Z nieustalonych na razie powodów potrącił jednego z trzech nastolatków, którzy po tej samej ulicy poruszali się na rowerach i… odjechał w siną dal. Na szczęście 13-latkowi nic poważnego się nie stało.

Być może andrychowianin uniknąłby odpowiedzialności, ale w fordzie odpadła tablica rejestracyjna. Na jej podstawie policjanci ustalili personalia właściciela pojazdu, a także doszli do tego gdzie go szukać. 31-latek został zatrzymany dziś w Kętach, w których czasowo pomieszkuje.

 

google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Na sygnale Oświęcim

Potrącił i uciekł

Dzięki prawidłowej reakcji jednego z mieszkańców Oświęcimia, policjanci szybko dotarli do kierowcy, który potrącił rowerzystę i odjechał z miejsca zdarzenia. Jak się okazało, sprawca nie posiadał aktualnego prawa jazdy.

Do kolizji doszło wczoraj o 19.20 w Oświęcimiu na jednym z parkingów sklepowych przy ulicy Dąbrowskiego. Kierowca audi, cofając, potrącił jadącego na rowerze 74-letniego mieszkańca Oświęcimia, a następnie odjechał. Zauważył to inny mieszkaniec Oświęcimia, który natychmiast pospieszył z pomocą rowerzyście i powiadomił policję. Na miejsce natychmiast udał się jeden z patroli. Rowerzysta nie doznał żadnych obrażeń ciała, więc funkcjonariusze szybko ustalili przebieg zdarzenia, a następnie personalia właściciela pojazdu. Okazał się nim  25–letni mieszkaniec gminy Oświęcim, który potwierdził udział w zdarzeniu. Dodatkowo po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych okazało się, że mężczyzna wsiadł za kierownicę nie posiadając aktualnego prawa jazdy.

google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Na sygnale Oświęcim

Potrącił i uciekł

Dziś o 13.15 w Grojcu na ulicy Beskidzkiej w pobliżu skrzyżowania z ulicą Marii Radziwiłł doszło do wypadku drogowego. Sprawca wypadku uciekł z miejsca zdarzenia.

Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący mercedesem kombi na przejściu dla pieszych potrącił 71–letniego mieszkańca Oświęcimia, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Pieszy z  obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Niezwłocznie po ustaleniu szczegółów wypadku policjanci wszczęli poszukiwania kierowcy oraz czarnego mercedesa, który ma uszkodzony jeden z przednich reflektorów. – Z naszych ustaleń wynika, że kierowca odjechał w kierunku Oświęcimia. O kontakt z oświęcimską komendą prosimy wszystkie osoby, które były świadkami zdarzenia, bądź posiadają informacje na temat sprawcy lub samochodu, którym się poruszał. Zapewniamy anonimowość – apeluje Małgorzata Jurecka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments