Na sygnale Czechowice-Dziedzice

Potrącenie mężczyzny na DK1. Pieszy doznał obrażeń ciała – ZDJĘCIA

Wszystkie służby wysłano po otrzymaniu zgłoszenia wypadku drogowego na drodze DK1 w Czechowicach-Dziedzicach, gdzie doszło do potrącenia mężczyzny. Poszkodowany doznał obrażeń ciała, został odwieziony do szpitala.

Do zdarzenia doszło około godz. 19.20 na odcinku remontowanej drogi DK1, niedaleko skrzyżowania z ul. Legionów. Kierujący samochodem osobowym marki skoda, jadąc DK1 w kierunku Pszczyny, potrącił mężczyznę, który przekraczał drogę poza przejściem dla pieszych, ze strony lewej na prawą względem kierunku ruchu pojazdu.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i udzieleniu pomocy poszkodowanemu mężczyźnie. – Poszkodowany był przytomny, ale doznał złamania obu nóg i ręki oraz urazu głowy – powiedział nam ratownik uczestniczący w akcji. – Od mężczyzny czuć było woń alkoholu – dodał nasz rozmówca.

W czasie pracy służb odcinek drogi DK1 był zablokowany dla ruchu, policjanci kierowali samochody objazdami. W akcji uczestniczyły dwa zastępy straży pożarnej z Posterunku Zamiejscowego JRG2 w Czechowicach-Dziedzicach, zespół ratownictwa medycznego i policja. Utrudnienia w ruchu trwały około godziny.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments