Bielsko-Biała Na sygnale

Potrącenie rowerzysty na rondzie. Mężczyznę odwieziono do szpitala – (zdjęcia)

Wczesnym porankiem na rondzie u zbiegu ul. Czerwonej z ul. Kwiatkowskiego w Bielsku-Białej doszło do potrącenia rowerzysty. Zespół ratownictwa medycznego zabrał rowerzystę do szpitala, ambulans pojechał na sygnałach.

Oficer dyżurny straży pożarnej otrzymał zgłoszenie zdarzenia o godz. 5.38. Ze zgłoszenia wynikało, że doszło do potrącenia rowerzysty, mężczyzna jest przytomny i nie może wstać.

W toku policyjnych czynności ustalono, że kierujący samochodem osobowym marki volkswagen, wjeżdżając na rondo od strony ul. Czerwonej, potrącił rowerzystę, który poruszał się na rondzie. Badanie stanu trzeźwości uczestników zdarzenia drogowego wykazało, że kierujący pojazdami są trzeźwi.

Na miejscu pracowały dwa zastępy straży pożarnej z JRG1, zespół ratownictwa medycznego i dwa patrole policji. Utrudnienia w ruchu trwały około godziny. W szpitalu okazało się, że rowerzysta nie doznał obrażeń ciała zagrażających życiu lub zdrowiu, zdarzenie zakwalifikowano jako kolizja. Kierującego volkswagenem ukarano mandatem karnym i punktami.

KB_szczepionki
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments