Na sygnale Żywiec

Potrąciła dwóch nastolatków na oznakowanym przejściu. Była trzeźwa – foto

Fot. OSP Cisiec

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło wczoraj późnym popołudniem w Ciścu. 43-letnia kobieta kierując pojazdem marki Opel potrąciła przechodzących przez przejście chłopców – 14 i 15-latka. Obaj trafili do szpitala

Zgłoszenie wpłynęło do żywieckiej komendy tuż przed godz. 18. W Ciścu na ul. Wyszyńskiego samochód osobowy potrącił dwie osoby, byli to nastoletni chłopcy. Na miejsce zdarzenia wysłano wszystkie służby ratunkowe. Interweniowała policja, zespół ratownictwa medycznego oraz OSP Cisiec. Potrącenie miało miejsce na oznakowanym przejściu dla pieszych. Droga była zablokowana przez dwie godziny. Kierująca 43-latka w momencie zdarzenia była trzeźwa. Poszkodowani zostali opatrzeni przez ratowników i zabrani do szpitala.

google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Szofer.
Szofer.
3 miesięcy temu

Na przejścia dla pieszych powinny być sygnalizacje świetlne lub progi zwalniające a nie wypłowiałe mało widoczne znaki .

Jaś Kowalski PiS
Jaś Kowalski PiS
3 miesięcy temu

Baby powinny wózek z dziećmi pchać a nie jeździć autem!!!! Tak to jest jak się daje w szyję w młodych latach

Need for speed
Need for speed
3 miesięcy temu

Droga zablokowana jak by śmiertelny był. Te nasze służby to jakaś paranoja!!!! Albo szukają chłopa w parku prze 2 tygodnie w ponad 800 albo blokują drogę prze godzinę.

Hybb
Hybb
3 miesięcy temu

Prawo jazdy straciła?