Wydarzenia Sucha Beskidzka

Powiat suski: Koronawirus zabrał życie! Pierwsze w tym powiecie

Fot. Pixabay

Smutne wiadomości napłynęły rano z suskiej Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej. Co prawda podano informację o dwóch ozdrowieńcach, ale także o dwóch nowych przypadkach koronawirusa. Co najgorsze sanepid doniósł o pierwszej w powiecie suskim osobie, której nie udało się zwalczyć wirusa.

Jak ustaliliśmy, zmarły to 59-letni mieszkaniec gminy Jordanów.

Nowi chorzy to mieszkańcy gmin Zembrzyce i Stryszawa. W efekcie od początku pandemii odnotowano już 228 przypadków zakażenia się. Obecnie dwie osoby są hospitalizowane, 1 przebywa w izolatorium, a 36 w domach.

Do grona ozdrowieńców dołączyli mieszkańcy gmin Stryszawa i Bystra-Sidzina (po 1 osobie). To oznacza, że tych jest już w sumie 226.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
8 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jan z B
Jan z B
2 lat temu

Nie wiem co oglądała Hermenegilda,ale ja nie zobaczyłem umierającego człowieka. Natomiast całkiem pozytywną sprawą jest przestrzegać ,tłumaczyć,informować rycerzy z zakutą pałą o skutkach jakie wywołuje covid . Należy surowo karać palantów nie przestrzegających zaleceń sanitarno -epidemiologicznych.

HanSolo
HanSolo
2 lat temu
Reply to  Jan z B

Taka epidemia.

Hermenegilda
Hermenegilda
2 lat temu
Reply to  Jan z B

Zrozumienie wpisu Hermenegildy polega na zrozumieniu, że Hermenegilda nie mówi, że oglądała umierającego człowieka. Ani nie wskazuje Janowi z B aby oglądał. Pytanie Hermenegildy w kierunku Anki było reakcją na niedowiarka – Ankę, która powątpiewa czy aby śmierć była z powodu wirusa.

Gość
Gość
2 lat temu

Mężczyzna który zmarł na koronawirusa prowadził intensywny tryb życia do tego doszło spożywanie alkoholu,więc organizm był osłabiony.
Trzeba zdrowo się odżywiać i dbać o siebie.
Wieczne mu odpoczywanie..

Anka
Anka
2 lat temu

są jakieś dowody że zmarły faktycznie zmarł z powodu wirusa czy po zgodnie dopisano mu że miał wirusa, bo to standard

Hermenegilda
Hermenegilda
2 lat temu
Reply to  Anka

Czy trzeba nagrywać film jak ludzie umierają na Covid?

Stop paranoikom
Stop paranoikom
2 lat temu
Reply to  Anka

A skąd wiesz, że to standard? Inni paranoicy Ci powiedzieli co wiedzą od jeszcze innych? Takie pierdoły opowiadasz a jakby Cię zapytać w jaki sposób laboratorium wprowadza wynik wymazu do systemu to byś nie miała zielonego pojęcia. Myślisz, że NFZ tak by chętnie płaciło więcej bez potwierdzenia choroby w badaniach? Powielasz jakieś głupoty bez sensu.

Gość
Gość
2 lat temu
Reply to  Anka

Skąd wiesz że to standart pracujesz przy chorych z covidem