Na sygnale Wadowice

Powiat wadowicki: Przyłapali czterech “piratów drogowych”

Fot. KPP Wadowice

W ostatnim czasie czterech kierowców straciło tymczasowo prawo jazdy jadąc zbyt szybko po drogach powiatu wadowickiego.

W Andrychowie kierowca bmw jechał ulicą Przemysłową z prędkością 109 km/h w terenie zabudowanym. Natomiast na ul. Wadowickiej w Inwałdzie kierowca audi miał 112 km/h. Kolejny kierowca został przyłapany w Andrychowie jadąc volkswagenem i mając 106 km/h. Czwartym był kierowca bmw, który mknął ul. Kościuszki w Choczni z prędkością 102 km/h.

Z uwagi na popełnione wykroczenia i obowiązujące przepisy ruchu drogowego policjanci ukarali kierujących mandatami i punktami karnymi. Ponadto stracą oni swoje uprawnienia na najbliższe trzy miesiące – informuje wadowicka policja.

Glos_praca
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Milówka
Milówka
17 dni temu

Powinni wieczorem się po Milówce przejechać co wieś wyprawia w 20 letnich furach. Kogoś przejadą i będzie afera

Marek
Marek
22 dni temu

Karać karać i jeszcze raz karać wróciłem z Bawarii droga przez miejscowości 4 pasy 2 w jedną i 2 w drugą jest 60-70 nikt nie jedzie szybciej a same fury nie złomy od nich u nas ruch cały czas płynny nikt na światłach nie stoi gdyż światła i ruch jest synchronizowany a u nas co dzicz i wiocha.

Karol 25 lat za kierownicą
Karol 25 lat za kierownicą
23 dni temu

Bardzo dużo poruszam się służbowo po Śląsku i Małopolsce i to co sie robi na drogach to tragedia jedynie co zostało to radar na radarze mierzenie odcinkowe i masa patroli policji w nieoznakowanych samochodach mandaty po min 5000 zł i po drugim razie ponowny egzamin zaliczony po min 5 razie jak w innych krajach.