Wydarzenia Cieszyn

Pozbądź się elektrycznych śmieci i tekstyliów. A przy okazji wesprzyj zebrzydowickich strażaków!

Mat. prasowe OSP Zebrzydowice

„Drodzy mieszkańcy rozpoczynamy wiosenne porządki!” – przekonują druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Zebrzydowicach i zapraszają posiadaczy elektrośmieci oraz niepotrzebnych tekstyliów do wizyty ich remizie.

Zużyty sprzęt RTV i AGD można dostarczyć do zebrzydowickiej remizy OSP w sobotę, 6 kwietnia, a także w kolejne soboty, 13, 20 i 27 kwietnia. Strażakom najbardziej zależy na starych lodówkach, zamrażarkach, pralkach, zmywarkach, kuchenkach gazowych, telewizorach, komputerach, elektronarzędziach, sprzętach na prąd lub baterie. Ponadto przyjmą suche i czyste ubrania, firany, obrusy, pościel, obuwie, galanterię skórzaną oraz zabawki. Dochód z ich sprzedaży zasili budżet jednostki.

Elektrośmieci można dostarczać w godz. 8.00-16.00 do parku za remizą OSP. „Jeśli ktoś z Państwa będzie miał problem z transportem, zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia terminu i godziny odbioru” – informują strażacy. Informacje na ten temat można otrzymać, dzwoniąc pod numery telefonu: 695-378-734 lub 607-338-459.

google_news