Wydarzenia Wadowice

Pożegnali komendanta

Fot. KPP w Wadowicach

W andrychowskim komisariacie odbyło się uroczyste pożegnanie dotychczasowego komendanta jednostki Grzegorza Muchy. Po 22 latach służby postanowił zdjąć mundur i przejść na emeryturę.

Uroczysta zbiórka obyła się w obecności komendanta powiatowego policji Arkadiusza Śniadka, kadry kierowniczej, pracowników cywilnych policji oraz burmistrza Andrychowa Tomasza Żaka, jego zastępcy Wojciecha Polaka oraz wójta gminy Wieprz Małgorzaty Chrapek.

W trakcie uroczystości powierzono obowiązki komendanta komisariatu dotychczasowemu zastępcy komendanta Sławomirowi Urbanowskiemu.

Komendant Powiatowy Policji w Wadowicach podziękował Grzegorzowi Musze za owocną pracę, zaangażowanie i  sprawne dowodzenie podległym komisariatem oraz życzył dalszych sukcesów. Serdeczne gratulacje oraz życzenia wszelkiej pomyślności na nowym etapie życia przekazali również przedstawiciele władz samorządowych. Komendant, żegnając się z policjantami i pracownikami, podziękował wszystkim za lata dobrej współpracy i pomoc w realizacji różnych przedsięwzięć.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Bielszczanin JOHNY
Bielszczanin JOHNY
3 miesięcy temu

Kto “pożegnał” komendanta? Kilku kolesi z towarzystwa wzajemnej adoracji? Przypominam że w Polsce nie ma “policji” – jest ZBROJNE RAMIĘ GRUPY PRZESTĘPCZEJ – nadzwyczajna kasta!!!

Hermenegilda
Hermenegilda
3 miesięcy temu

Uroczysta zbiórka? Na czyją rzecz?