Bielsko-Biała Cieszyn Na sygnale Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Poznajesz te osoby? Są podejrzewane o oszustwa

Fot. materiały KPP w Cieszynie

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości osób, które podejrzewane są o udział w oszustwach.

Sprawcy przestępstw, których wizerunki publikujemy, w 2019 roku dokonali szeregu oszustw, za pośrednictwem jednego z popularnych portali internetowych, podczas zawierania transakcji kupna-sprzedaży towarów. Oferowali różne towary w bardzo atrakcyjnych cenach, a następnie domagali się płatności przelewem przed wysłaniem towaru. Po dokonaniu takiej wpłaty przez pokrzywdzonego, kontakt ze sprzedającym się urywał, a produkt nigdy nie trafiał do odbiorcy.

Fot. materiały KPP w Cieszynie

– Fotografie przedstawiają wizerunki osób biorących czynny udział w przestępczym procederze, które wypłaciły gotówkę pochodzącą z przestępstwa, z bankomatów zlokalizowanych na terenie Czech. Wszystkim informującym gwarantujemy anonimowość – mówi Krzysztof Pawlik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.

Wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości oszustów lub mające wiedzę na temat zdarzeń, proszone są o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie przy ulicy Wojska Polskiego 2 lub pod nr tel. 47 8573 200, 47 8573 283. Można też informować pisząc na e-mail [email protected]

 

Glos_praca
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jack
Jack
7 miesięcy temu

Za sam ryj to dycha jak nic. Nieskalane umysłowo ameby.