Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Prezenty? Najlepiej każdego dnia! Dzień Kobiet w CH Sarni Stok

Dzień kobiet to szczególny czas, w którym celebrujemy czas naszych klientek. Wiemy, że nadchodzi wiosna – szczególny moment, w którym wiele osób pragnie powiewu świeżości!

W sklepach pojawiają się wiosenne kolekcje, a więc jest to idealny moment na uzupełnienie i odświeżenie swojej garderoby. Wszyscy już powoli tęsknią za wiosennymi kolorami, lekką garderobą i słońcem. Sarni Stok dodatkowo przygotował specjalne wydarzenie i piękne prezenty dla naszych klientów – przez dwa dni klienci CH Sarni Stok będą mogli otrzymać wyjątowe nagrody za zakupy: bukiety kwiatowe lub kwiatowe pudełka, które ozdobią domy i wniosą do nich powiew wiosny. Mogą być też idealnym prezentem na Dzień Kobiet.

Piątego i szóstego marca klienci CH Sarni Stok będą mogli odebrać kwiatowy upominek. Wystarczy zrobić zakupy w czasie trwania akcji w dowolnym z naszych sklepów, podejść do punktu promocyjnego i odebrać bukiecik lub pudełko pełne kwiatów. Nagrody będę uzależnione od wielkości wydanej kwoty, a ich liczba będzie ograniczona, więc nie ma co zwlekać z zakupami w tych dniach. Dodatkowo wiele sklepów na terenie CH Sarni Stok przygotowało specjalne oferty na Dzień Kobiet, więc tym bardziej wiosenne zakupy mogą być bardzo udane.

Energylandia - praca 2021
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments