Wydarzenia Bielsko-Biała

Protest w togach

Wczoraj w Warszawie odbył się zorganizowany przez środowiska prawnicze “Marsz Tysiąca Tóg”. Jego uczestnicy chcieli w ten sposób zaprotestować wobec prób ograniczania niezawisłości sądów, a w szczególności wobec zapisów przygotowywanej przez rządzących tak zwanej “ustawy kagańcowej”.

Uczestnicy wyruszyli  sprzed Sądu Najwyższego i dotarli przed Sejm. Manifestacja zgromadziła ponad 15 tysięcy osób (niektóre źródła podają, iż mogło być ich nawet 30 tysięcy), w tym również sędziów i prawników z kilkunastu państw europejskich, którzy chcieli w ten sposób wesprzeć swoich polskich kolegów. W manifestacji nie zbrakło także silnej reprezentacji prawników z Podbeskidzia. Do Warszawy udało się z Bielska-Białej i innych miast okręgu bielskiego, około 50 osób (indywidualnie oraz w zorganizowanej przez Stowarzyszenie Sędziów Polskich Iustitia grupie) reprezentujących wszystkie profesje prawnicze   (sędziów, adwokatów, radców oraz prokuratorów).

3
Skomentuj

avatar
2 Komentarzy
1 Odpowiedzi
0 Śledzących
 
Najwięcej odpowiedzi
Najgorętsze komentarze
3 Komentarzy
Dobra ZmianaonoGeorg Ostatnio komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Dobra Zmiana
Gość
Dobra Zmiana

Skończyła się bezkarność temidy, czas na was..

Georg
Gość
Georg

Sędziowie należący do polskiej mafii chcą być pozbawieni jakiejkolwiek kontroli oraz chcą być całkowicie bezkarni, tak jak bezkarni byli SS-mani w czasie II wojny światowej.

ono
Gość
ono

Jesteś durniem,wcale się zresztą nie dziwię widząc propagandę tej rządzącej bandy.Reżim kulawego padnie,a z nim tacy durnie jak ty odejdą w niepamięć.