Wydarzenia Żywiec

Przesunęli wznowienie przyjęć na oddział pediatryczny w Szpitalu Żywiec

Fot. Paweł Szczotka

Nie dzisiaj (2 kwietnia), ale dopiero od piątku (5 kwietnia) wznowione mają być przyjęcia na oddział pediatryczny w Szpitalu Żywiec.

Przypomnijmy, że przyjęcia wstrzymano w środę (27 marca) o 16.00 – o czym pisaliśmy – TUTAJ.

Początkowo Szpital Żywiec nie podał powodów takiej decyzji. Gdy jednak informacje o wstrzymaniu przyjęć wywołały kontrowersje i ożywione dyskusje placówka poinformowała, że przyjęcia wstrzymano: “ze względu na niewystarczającą obsadę lekarską na oddziale przez najbliższych kilka dni. Szpital jest w kontakcie ze wszelkimi możliwymi instytucjami, aby rozwiązać ten problem”.

Przyjęcia małych pacjentów wznowione miałyby być dzisiaj (2 kwietnia) od 15.00. Ale tak się jednak nie stało, a o godzinie 15.59 Szpital Żywiec wydał nowy komunikat.

– Informujemy, że przyjęcia na oddział pediatryczny zostaną wznowione 5 kwietnia o godzinie 8.00. Zapewniamy, że podejmujemy wszelkie działania w celu zapewnienia najlepszej opieki naszym najmłodszym pacjentom – stwierdzono.

google_news
7 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Zbyszek
Zbyszek
9 dni temu

Przede wszystkim powinno się rozliczać dyrektora starego szpitala niejakiego juraszka nieudacznika który teraz jest na ciepłej posadce w pogotowiu w Żywcu za kilkanaście tys. zł.

o czym mowa
o czym mowa
9 dni temu
Reply to  Zbyszek

Senator już rozliczony

Józek Oczywisty
Józek Oczywisty
9 dni temu

No a Starostwo pozbyło się problemu bo ten szpital to spółka z o.o. z Kanady.Stary szpital był szpitalem państwowym a nasi wybrańcy : Starosta, Rada Powiatu, są szczęśliwi że pozbyli się problemu natomiast ludzie z Żywiecczyzny chyba mniej

Jagi
Jagi
9 dni temu

Wybory w niedzielę. Czas ich ocenić i pogonić!.

Maciej
Maciej
9 dni temu

No to co z tego, że płacisz. Nie ma nakazów pracy więc nie ma obowiązku pracować w tym konkretnym miejscu. Jak posiadasz odpowiednie kwalifikacje i dokumenty to myślę, że szpital chętnie przyjmie Cię do pracy za dobrą stawkę…

Ewelka
Ewelka
9 dni temu

Co to za szpital skoro niema lekarzy Pediatry dla dzieci szpital Stary był ale zawsze dziecko było przyjęte to poco taki szpital niema nawet kto dziecku pomóż człowiek płaci składki zdrowotne a dziecko niema opieki lekarskiej.

wicie rozumicie
wicie rozumicie
9 dni temu

Na szczęści szpital podejmuje wszelkie działania i zapewnia. Oraz włącza wszystkie możliwe instytucje. Oby nie było tak jak z przesuwaniem rozstrzygnięcia ofert na pewnej linii kolejowej.