Na sygnale Oświęcim

Przez kredyty chciała odebrać sobie życie

W czwartkowy wieczór w Kętach przeprowadzono dramatyczną, ale zakończoną sukcesem akcję poszukiwawczą. W porę odnaleziono 39-letnią mieszkankę miasta, która chwilę wcześniej groziła, że targnie się na swoje życie.

Alarm podniesiono około 21.00. Wówczas z policjantami skontaktowała się przedstawicielka jednej z agencji kredytowych. Opowiedziała, że 39-letnia mieszkanka Kęt w trakcie rozmowy telefonicznej groziła, że odbierze sobie życie. Funkcjonariusze niezwłocznie udali się do miejsca zamieszkania kobiety. – W rozmowie z rodziną potwierdzili, że wieczorem wyszła ona z domu bardzo zdenerwowana. Następnie funkcjonariusze ustalili rysopis 39-latki  i wszczęli jej poszukiwania na terenie Kęt. Powiadomiono również strażaków – mówi Małgorzata Jurecka, rzecznik oświęcimskiej policji.

Szukający kobiety policjanci raz po raz próbowali się z nią skontaktować telefonicznie. Po kilku próbach kobieta wreszcie odebrała. Początkowo nie chciała podać żadnych danych na temat miejsca pobytu, ale po dłuższych negocjacjach policjantowi prowadzącemu rozmowę udało się nakłonić ją na spotkanie i rozmowę na temat problemów, które doprowadziły ją do tak desperackiego kroku. Do spotkania doszło w rejonie ul. Kamieniec. Po rozmowie z policjantem kobieta trafiła po opiekę lekarzy.

google_news
Energylandia - praca 2023
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments