Na sygnale Sucha Beskidzka

Przyjechał na zawody, wyjechał bez roweru

Fot. KPP w Suchej Beskidzkiej

Przykro skończyły się dla jednego z zawodników niedawne zawody rowerowe rozegrane w Zawoi. Nieznana początkowo osoba ukradła mu jego warty 12 tys. zł rower. Na szczęście jednoślad udało się już odzyskać i to w… Gorzowie Wielkopolskim.

Zawody odbyły się na jednym ze stoków narciarskich. Z tego powodu funkcjonariusze makowskiego komisariatu, którzy pracowali na miejscu zdarzenia, mieli bardzo utrudnione zadanie, gdyż cały czas  trwała  migracja zawodników, jak i osób towarzyszących. Niemniej policjanci ustalili rysopis sprawcy oraz okoliczności kradzieży.

Podczas trwania dochodzenia weryfikowali różne napływające do nich, czasami sprzeczne, informacje. Początkowo trop doprowadził ich do jednej z małopolskich miejscowości. Dopiero dalsze czynności w tej sprawie pozwoliły na ustalenie, że rower był widziany na terenie Gorzowa Wielkopolskiego.

Po przekazaniu informacji miejscowym policjantom sprawca wraz z rowerem został szybko namierzony i zatrzymany. Podejrzany mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży, za co grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

google_news
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jozin z Bazin
Jozin z Bazin
3 lat temu

Któryś z zawodników ( z Gorzowa) mu podprowadził….