Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Przygarnij mnie Oświęcim

Ptyś ze smutną historią. Kto ją odczaruje?

Fot. z archiwum Fundacji „Lepszy Świat”

Ptyś jest młodziutkim półtorarocznym psem, który uczy się codziennego bycia z człowiekiem. To średniej wielkości zwierzak z piękną sierścią, a do tego bardzo mądry – szybko robi postępy i mimo tego, co go w przeszłości spotkało, jest bardzo radosny i energiczny.

Dla Ptysia kontakt z opiekunami jest bardzo ważny. Bez problemu przychodzi na zawołanie, uwielbia pieszczoty i zabawy. Nie przepada za kotami. Jego historia jest dość smutna. Jako czterotygodniowy szczeniak został zabrany w trakcie interwencji z kojca, z którego nie tylko nie był wypuszczany, ale i nie miał ocieplanej budy… W rezultacie trafił do Fundacji dla Zwierząt i Środowiska „Lepszy Świat” w Cieszynie bardzo przeziębiony – z zawansowaną anginą, chorymi oskrzelami i ogólnym zapaleniem dróg oddechowych. Potem również miał dość nieprzyjemny epizod, gdy zamiast w domu, wylądował przy budzie…

Ptyś jest idealnym kompanem dla osób, które lubią spacery i miały już większego psa. Poszukiwany jest dla niego dom bez dzieci i kotów. Informacje w sprawie spaceru i adopcji – 782 717 771 (Kasia).

Więcej zwierzaków do adopcji w naszym dziale PRZYGARNIJ MNIE.

 

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments