Na sygnale Żywiec

Rajcza: 17-letni wandal w rękach policji

Fot. KPP Żywiec

17-letni młodzieniec zdewastował oświetlenie parku w Rajczy. Bardzo szybko – bo wieczorem tego samego dnia – został zatrzymany przez mundurowych – informuje żywiecka policja.

Teraz grozi mu nawet 5 lat więzienia. Szkody jakie wyrządzi swoim bezmyślnym chuligańskim zachowaniem oszacowano na około 25 tysięcy złotych!
Trudno powiedzieć czym kierował się 17-latek, tłukąc wykonane z porcelany klosze lamp oświetlających kładkę rowerową. W każdym bądź razie oświetlenie zostało całkowicie zniszczone. Sprawcą zajmie się teraz sąd.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Łobserwator
Łobserwator
3 miesięcy temu

Do kris! Odrazu atakujesz epitetami że ameba że bez szkoły..? Tak wyglądały twoje rozmowy z rodzicami czy tak rozmawiasz ze swoimi dzieciakami? Ja tylko zwracam uwagę na problem który jest obserwowany od dawna a mianowicie że jeżeli stanie się tragedia to potem nie manikogo żeby pomóc ale jeśli dzieciak dostanie po tyłku za bardzo ZŁE zachowanie to aferę się kręci na pół powiatu!,! Tak więc nie rzucaj obelg bo to też samo z siebie się nie bierze…

Kri_
Kri_
3 miesięcy temu

Chów wsobny.

Łobserwator
Łobserwator
3 miesięcy temu

Proszę zostawić chłopca w spokoju! Został on najpewniej wychowany bezstresowo i w taki a nie inny sposób WYRAŻA EMOCJE!! jest on kolejnym przykładem że waga ręki rodziców nie została zastosowana w dzieciństwie a szkoda!! Dziś być może nie rozpisywał by się o tym portal….

Kris
Kris
3 miesięcy temu
Reply to  Łobserwator

Co ma amebo bez szkoły do tego bicie dziecka???? To że ciebie bili to widać w komentarzu

ismail
ismail
3 miesięcy temu

urwać ręce temu czemuś

ooo
ooo
3 miesięcy temu
Reply to  ismail

tzn. tobie ?

alek
alek
3 miesięcy temu

brak wychowania ,to co wynosimy z domu widać na ulicach ,karani powinni być rodzice niczego nie uczą swoich dzieci a może sami zostali tak wychowani że niczego co wspólne nie trzeba szanować,więzienie niczego dobrego takiego człowieka nie nauczy wyjdzie kolejny zniszczony psychicznie i fizycznie człowiek ,który będzie jeszcze gorszy niż był.