Bielsko-Biała Sport Cieszyn Czechowice-Dziedzice

Rajd Polski. Bracia Szejowie na szóstkę

Fot. Szeja Rally Team

W miniony weekend kilkadziesiąt załóg rywalizowało w 77. Orlen Rajdzie Polski. Jarosław i Marcin Szejowie – załoga Hyundai Poland Racing, debiutująca w najważniejszej rajdowej imprezie w kraju, zajęła 6. miejsce w grupie ProfiAuto Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski.

Jesteśmy na mecie Rajdu Polski. To były niesamowite dni – w sumie to niesamowite trzy tygodnie. Najpierw ciężkie przygotowania i Rajd Żemaitija, potem znów cały tydzień pracy i Rajd Podlaski, w końcu Rajd Polski. Rajdowy tydzień na Mazurach rozpoczęliśmy od poniedziałkowych testów, zapoznania z trasą i szybko nadszedł pierwszy dzień rajdu. Nigdy nie mieliśmy do czynienia z tak długim i intensywnym programem startów, ale jestem bardzo zadowolony z dobrego wykorzystania tego czasu. Z każdym kilometrem przyspieszaliśmy, a musicie pamiętać, że wciąż nie tylko uczymy się nawierzchni szutrowej, ale przede wszystkim nadal poznajemy nasz samochód. Spełniamy nasze marzenia, jeździmy świetnym autem z kapitalnym zespołem. Teraz pora na asfaltową część sezonu. Jesteśmy naładowani pozytywną energią. Dziękujemy wszystkim partnerom za wsparcie – powiedział na mecie ustroński kierowca Jarosław Szeja.

Kalendarz ProfiAuto RSMP 2021 przedstawia się następująco: 16-18 lipca, 8. Rajd Nadwiślański; 5-7 sierpnia, 30. Rajd Rzeszowski; 10-12 września, 5. Rajd Śląska; 1-3 października, 49. Rajd Świdnicki-Krause; 15-17 października, 46. Rally Kosice na Słowacji.

KB_szczepionki
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments