Bielsko-Biała Sport

Ranking Bukmacherów

Najlepsi bukmacherzy – aktualny ranking bukmacherów

Jesteś osobą, która dopiero stawia pierwsze kroki w branży hazardowej? Zastanawiasz się zatem, gdzie się w ogóle zarejestrować? W tym przypadku na pewno pomocny będzie ranking bukmacherów. Jakie klasyfikacje tego typu szczególnie mieć na uwadze? Które firmy hazardowe cieszą się obecnie sporym zainteresowaniem? Jak chcesz się tego dowiedzieć, to do końca przeczytaj dzisiejszy artykuł.

Jaki ranking podmiotów bukmacherskich wybrać?

Powstaje ogólnie coraz więcej tego typu klasyfikacji. Jak to w życiu bywa, nie wszystkie są niestety godne zarekomendowania. Musisz zatem wybrać naprawdę sprawdzony ranking bukmacherów. Decyduj się na klasyfikacje prowadzone przez osoby znające się na tej branży i mające minimum kilkuletnie doświadczenie. Wszak osobie kompletnie początkującej, nawet pomimo dużego zaangażowania, nie będzie łatwo stworzyć odpowiednie klasyfikacje. Trzeba znać się na tej branży i wiedzieć, jakie aspekty brać pod uwagę. W pierwszej kolejności liczy się zaś legalność konkretnego podmiotu hazardowego. Wybieraj tylko rankingi opisujące firmy, które nie działają na bakier z polskim prawem. Jeśli nie chcesz mieć potem żadnych nieprzyjemności, to ta kwestia powinna być dla Ciebie priorytetowa. Co jeszcze liczy się w takich właśnie klasyfikacjach? Na pewno doświadczenie na rynku. Lepiej generalnie są postrzegane firmy bukmacherskie, które nie od dzisiaj działają w branży. Jeśli jednak pojawiłby się naprawdę godny zaufania podmiot (reklamowany przez osoby mające nieskazitelne opinie), to jest to sprawa oczywiście brana pod uwagę. Recenzje też mają tutaj duże znaczenie. Tak samo, jak oferta powitalna. Doświadczone osoby przygotowujące rankingi (obecnie działających bukmacherów) nie sugerują się tylko samymi nagłówkami promocji (a tak często robią ludzie bez doświadczenia, co jest błędem). Istotne jest zaś wczytanie się we wszystkie zasady. Może być bowiem tak, że np. warunki obrotu konkretnym bonusem nie są szczególnie łatwe do wykonania itd. Fachowcy biorą zatem pod uwagę – w trakcie wykonywania klasyfikacji – nie tylko suche liczby, ale także dokładne zasady, które znajdują się w regulaminie konkretnej promocji.

STS

Jakie firmy bukmacherskie są zazwyczaj w czołówce rankingów? Oczywiście, tego typu klasyfikacji powstaje obecnie tak dużo, że wyniki są przeróżne. Często na pierwszym miejscu (albo w okolicach podium) znajduje się STS. To w pełni legalny podmiot hazardowy nie od dzisiaj działający na terenie Polski. W końcu STS oferuje swoje usługi już od 1997 roku. STS jest doświadczony i może poszczycić się bardzo dobrymi, pozytywnymi recenzjami. Nie są one jednak w ogóle przypadkowe. W końcu chodzi o to, że możesz np. liczyć na hojne promocje dla nowych użytkowników. Co konkretnie jest oferowane? To np. bonus bez depozytu wynoszący 25 PLN. Na dodatek nie ma żadnego problemu, aby zdecydować się na promocję już z uwzględnieniem pierwszej wpłaty. Aktualnie możesz dzięki temu uzyskać nawet 100% do 1200 PLN.

Fortuna

Bardzo podobne cechy ma Fortuna. Nie może zatem zaskakiwać, że ten bukmacher także jest popularny. Jeśli przeanalizujesz rozmaite rankingi, to Fortuna również jest w ścisłej czołówce. Przede wszystkim to kolejna w pełni legalna firma hazardowa. Działa ona od 1996 roku. Warto dodać, że możesz obstawiać – oferowane zakłady – w punktach stacjonarnych, przez sieć albo dzięki aplikacji mobilnej (tak samo jest w STS). Bonus na start? Fortuna nie ogranicza się tylko do jednej takiej promocji. Jeśli w czasie rejestracji wpiszesz stosowny kod promocyjny, to zgarniesz (tylko za to) 20 PLN. Co jeszcze jest do Twojej dyspozycji? To także zakład bez ryzyka, który w tym momencie wynosi 600 PLN.

Etoto

Jeśli interesują Cię popularne, legalne firmy bukmacherskie, to warto zastanowić się nad Etoto. W tym bukmacherze masz okazję zgarnąć bonus na start 200% do 200 PLN. Ostatnio ten podmiot został też nagrodzony za bardzo wysokie kursy. Jeśli chcesz w przyszłości sporo wygrywać, to rejestracja w tej firmie będzie dobrym wyborem. Wszak kwestia dotycząca kursów nie może być zbagatelizowana…

kB65
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments