Wydarzenia Bielsko-Biała

Rarytasy w Mono!

W minioną środę, 16 października rozpoczęła się ogólnopolska akcja pod hasłem Restaurant Week. Ze stolicy Podbeskidzia do akcji włączyły się trzy restauracje, a wśród nich MONO Pâtisserie & Bistro.

Przypomnijmy, że Restaurant Week to okazja do popróbowania wyśmienitego menu w promocyjnych cenach. Warunkiem jest tylko dokonanie wcześniejszej rezerwacji. Bielski MONO Pâtisserie & Bistro, to miejsce o światowym sznycie, królestwo prawdziwych dzieł sztuki na talerzu. W pięknych wnętrzach gości raczy się ręcznie wyczarowywanymi monodeserami i pralinami, a można tu wpaść jeszcze na wspaniałe śniadania i lunche.

Restaurant Week potrwa do 31 października, w tym czasie w Mono można zjeść popisowe, trzydaniowe menu. Najpierw serwowany jest korzenny krem z pieczonego buraka z ananasem i kozim serem. Drugie danie to boczek wieprzowy ze smażoną cebulką, pudrem z pumpernikla i jałowca, popcornem i chipsami ziemniaczanymi lub danie wegetariańskie, na które składają się podwędzane kolorowe marchewki z sosem z pieczonego selera, chrupkami selerowymi i puree z suszonej żurawiny. Zwieńczeniem wyśmienitego menu jest deser – blondie z palonym masłem, żelem z brusznicy, lodami z kwaśnej śmietany z tymiankiem, chrupkimi ciasteczkami i czerwonym pieprzem.

google_news