Bielsko-Biała Sport Żywiec

Rekord lepszy od GKS Radziechowy-Wieprz w Pucharze Polski

W półfinale szczebla wojewódzkiego Pucharu Polski GKS Radziechowy-Wieprz przegrał z Rekordem Bielsko-Biała 1:3 (1:0).

Spotkanie, którego stawką był awans do finału wojewódzkiego, rozegrano dzisiaj (5 czerwca) na boisku w podżywieckim Wieprzu. Po pierwszej odsłonie meczu GKS Radziechowy-Wieprz prowadził 1:0 po bramce Marcina Byrtka w 39. minucie z rzutu karnego. W drugiej połowie Rekord dość szybko wyrównał na 1:1 po trafieniu Marcina Wróbla (48 min.). Ten sam zawodnik dał w 54 min. prowadzenie dla bielszczan na 2:1. Wynik spotkania na 3:1 dla Rekordu ustalił w 74 min. Michał Czernek.

Finał wojewódzkiego szczebla Pucharu Polski rozegrany zostanie 12 czerwca o 17.30 na stadionie Rekordu w Bielsku-Białej, w którym zmierzą się bielski Rekord z Górnikiem II Zabrze.