Bielsko-Biała Sport

Rekord mistrzem jesieni! Padła dwucyfrówka!

Przy piłce Artur Popławski. Fot. BTS Rekord

Mistrzowie Polski nie schodzą ze zwycięskiej ścieżki i ze sporą przewagą prowadzą w ligowej tabeli!

Tym razem Rekord bez kłopotu rozprawił się z zespołem z Leszna. Andrzej Szłapa w niedawnej rozmowie z “Kroniką Beskidzką” obiecywał, że jego zespół jest w tak dobrej formie, że to tylko kwestia czasu, kiedy zacznie wygrywać dwucyfrowymi wynikami.  Jak powiedział, tak jego zespół zrobił i wpakował rywalom aż dziesięć goli! Jakby tego było mało Rekordziści zagrali na “zero z tyłu”.

Rekord zakończył rundę jesienną (ma do rozegrania jeden zaległy mecz, który odbędzie się 4 stycznia, ale jego wynik nie będzie miał wpływu na układ tabeli) na pozycji lidera. “Biało-zieloni” prowadzą przed resztą stawki z dorobkiem 33 oczek i przewagą ośmiu punków nad drugim Cleareksem Chorzów i trzecim FC KJ Toruń.

Rekord Bielsko-Biała – GI Malepszy Futsal Leszno 10:0 (4:0)

Bramki: 1:0 Alex Viana (8. min), 2:0 Alex Viana (8. min), 3:0 Korpela (9. min), 4:0 Popławski (19. min), 5:0 Kubik (27. min), 6:0 Bondar (29. min), 7:0 Alex Viana (36. min), 8:0 Biel (37. min), 9:0 Marek (38. min), 10:0 Dudek (40. min).

Rekord: Nawrat (Burzej) – Popławski, Kubik, Budniak, Marek, Janovsky, Bondar, Alex Viana, Korpela, Biel, Surmiak, Gąsior, Dudek

Kronika2110_m
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments