Czechowice-Dziedzice Kultura i rozrywka

Renata Gabryś z nagrodą burmistrza. Dba o rozwój czechowickiej kultury

Fot. UM w Czechowicach-Dziedzicach

Renata Gabryś odebrała nagrodę burmistrza Czechowic-Dziedzic, przyznaną na wniosek Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów.

Czechowiczanka jest emerytowaną pracowniczką ratusza. Od lat działa na rzecz czechowickich emerytów i rencistów poprzez aktywne propagowanie kultury, m.in. przybliżając piosenki w stylu retro i „Starego Kina”. Jest założycielką zespołu wokalnego Movimento Plus i bierze czynny udział w imprezach organizowanych w gminie, również dla lokalnego środowiska seniorów.

Jej solowy debiut na Wojewódzkim Festiwalu Twórczości Senioralnej Jura Senior Festival Poręba 2021 zaowocował zdobyciem III miejsca w kategorii solistów.

google_news
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Olek
Olek
2 lat temu

Wielkie Gratulacje Czechowice to jest TO 2-3 razy w miesiącu jestem w Czechowicach tam jest naprawdę dobry klimat nie molochów robię zakupy bez problemu z zakupami jest parking nie trzeba gonić za automatami i mieć strachu czy cię zomo nie skasuje tak samo na super rynku czym więcej zarobia to płacą podatek do Miasta i ludzie maja pracę brawo dla władzy i rady Czechowic.

Iwina z BB
Iwina z BB
2 lat temu
Reply to  Olek

Bo to nie BB gdzie są nienażarci kasy i płaca dla nierobów ze SM co pilnuje nierobów w ratuszu i utrzymuje marnych kopaczy wiejskich goroli poziomu max 3 ligi,dlatego gonią jak wciekłe psy aby wlepiać mandaty i tępić mieszkańców podatników.