Cieszyn Kultura i rozrywka

Różnie patrzą na świat, ale wystawę mają wspólną. Czas na “Prezentacje” CTF

Fot. Pixabay.com

Jak co roku Cieszyńskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza na wystawę swoich prac. Wśród nich każdy może znaleźć coś dla siebie. Od krajobrazu miejskiego i wiejskiego, przez górskie landszafty, portret konceptualny i akt, po fotografię dokumentalną czy martwą naturę. Wernisaż odbędzie się 3 września o 18.00 w Cieszyńskim Ośrodku Kultury “Dom Narodowy”.

W tegorocznych “Prezentacjach” bierze udział 24 autorów, z których każdy pokazuje to, nad czym obecnie pracuje. Dzięki temu wystawa jest bardzo zróżnicowana pod względem tematycznym. Na wszystkich zdjęciach widać jednak zamiłowanie do fotografii i różne sposoby patrzenia na świat oraz jego interpretację za pomocą obiektywu. Podczas wernisażu można będzie otrzymać katalog z wystawy.

Tegorocznym “Prezentacjom” będą towarzyszyć także: wystawa “Noc” autorstwa Sebastiana Jurgi w restauracji “Ekotradycja” w Cieszynie, wystawa zbiorowa nieformalnej grupy Piękne Miejsca Na Śląsku Cieszyńskim “Galeria Pięknych Miejsc Śląska Cieszyńskiego” w Parku Pokoju oraz tematyczna wystawa zbiorowa “Sport” członków CTF w Hali Widowiskowo-Sportowej.

KBszpital
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments