Wydarzenia Bielsko-Biała

RUSZYŁA BESKIDZKA TELEWIZJA! (wideo)

Stało się! Po miesiącach przygotowań, przymiarek i poszukiwań wszystkiego co najlepsze – w siedzibie „Prasy Beskidzkiej” ruszyło wreszcie najnowocześniejsze w regionie studio telewizji internetowej. Od teraz “beskidzka TV” będzie idealnym partnerem dla czterech tytułów prasowych i dwóch portali Wydawnictwa „Prasa Beskidzka”.

Ruszyliśmy bez żadnej zwłoki w środku wakacji, dokładnie we wtorek, 6 sierpnia. Zaczęliśmy z przytupem, bo pierwszym gościem naszego studia był sam prezydent Bielska-Białej, Jarosław Klimaszewski. Rozmowa z nim (na żywo) zainaugurowała cykl spotkań z ważnymi i ciekawymi osobami – tymi, którym zamierzamy zadawać pytania tak, by… iskrzyło. Stąd nazwa cyklu „W ogniu pytań”. Na pierwszy ogień poszedł prezydent stolicy Podbeskidzia.

Program można zobaczyć poprzez poniższy player.

7
Skomentuj

avatar
6 Komentarzy
1 Odpowiedzi
0 Śledzących
 
Najwięcej odpowiedzi
Najgorętsze komentarze
7 Komentarzy
HannaKrystynaJerzySatyrHermenegilda Ostatnio komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Hanna
Gość
Hanna

Lubię Was czytać, ale z tą telewizją… Albo zatrudnijcie kogoś, kto się na tym zna. Albo dajcie sobie spokój

Krystyna
Gość
Krystyna

Pan prowadzący patrzący do góry, nie potrafiący zadać pytania – wypadałoby się jednak przygotować! Popatrzeć jak robią to inni… Studio też – szare, wygląda jakby w bunkrze się spotkali. Wywiad nudny – trzeba było zrobić jakieś przebitki….Trudno mówić o sukcesie. Raczej trzeba o porażce.

Jerzy
Gość
Jerzy

Nie ma to jak wyrzucać pieniądze w błoto.

Satyr
Gość
Satyr

Trudno uwierzyć że to nie jest tuba propagandowa PO ,bo jak przy tylu problemach i obietnicach obecnego Prezydenta Bielska -Białej nie realizowanych przeprowadza się taki wywiad ,ta jakaś farsa

premier
Gość
premier

Pan prowadzący nie otrafił nawet poprawnie zadac pytanie i gzie tu ogień Prezydent raczej sie smiał

Hermenegilda
Gość
Hermenegilda

Pan prowadzący niektórym jest znany – szef beskidzkiej. Nawet w takim przypadku albo przede wszystkim wypada się przedstawić.

JAKUB
Gość
JAKUB

NIESTETY ALE BYŁO TO BARDZO SŁABE NAWET JAK NA SWIEZYNE