Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Kultura i rozrywka Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Ruszyła sprzedaż biletów na koncert muzyki filmowej w Żywcu! – WIDEO

W Miejskim Centrum Kultury w Żywcu rozpoczęła się sprzedaż biletów na wyjątkowy Jubileuszowy Koncert Muzyki Filmowej, czyli wydarzenie, które od lat ma ogromną rzeszę fanów. W tym roku będzie miało ono wyjątkową oprawę! Dlatego już teraz warto się pospieszyć z zakupem biletu!

To wydarzenie, które na dobre zadomowiło się w Żywcu i corocznie wyczekiwane jest z niecierpliwością przez setki osób. W tym roku Koncert Muzyki Filmowej planowany jest 6 lipca (g. 19.00) w żywieckim Amfiteatrze pod Grojcem. Będzie ono niezwykle wyjątkowe, bo jubileuszowe z okazji 10-lecia koncertów w Żywcu. Filmowe hity w niezwykłej aranżacji zaprezentuje Polska Orkiestra Muzyki Filmowej pod batutą maestro „Przemysława Piotra”. Oczywiście podczas koncertu nie może zabraknąć i gwiazdy, którą w tym roku będzie Halina Mlynkova, a jeszcze większego muzycznego klimatu doda Chór Resonans Con Tutti!

– To będzie ponad dwugodzinne wyjątkowe i niezapomniane show. Wspomniana Polska Orkiestra Muzyki Filmowej, pod batutą maestro Przemysława Piotra, to jedna z największych i najbardziej prestiżowych orkiestr w Polsce. Działa ona od 13 lat, a występowała w największych polskich halach dla wielotysięcznej publiczności. W jej projektach zawsze biorą udział artyści znani z największych scen muzycznych jak między innymi Andrea Bocelli, Sanah, Kayah, Enigma, Led Zepelin, Beata Kozidrak. W Amfiteatrze pod Grojcem w Żywcu pojawi się w sumie ponad 120 artystów i wybrzmią największe i najpiękniejsze przeboje muzyki filmowej oraz rozrywkowej – podkreśla burmistrz Żywca Antoni Szlagor.

Poprzednie lata pokazywały, że zainteresowanie koncertami było ogromne i dlatego już teraz warto zawczasu zakupić bilet na to wyjątkowe wydarzenie muzyczne.

Bilety w przedsprzedaży w cenie 130 złotych można nabyć w kasie Miejskiego Centrum Kultury w Żywcu (aleja Wolności 4) oraz poprzez strony internetowe: mck.zywiec.pl i kupbilecik.pl. W dniu koncertu, czyli 6 lipca, bilety będą w sprzedaży po 160 zł.

Więcej szczegółów można uzyskać dzwoniąc do Miejskiego Centrum Kultury w Żywcu pod numer 33 475 11 65.


Zobaczcie jak było w poprzednich latach!

2016 – fragment “Niech mówią, że to nie jest miłość”

2017 – Koncert Muzyki Filmowej w Żywcu – cz. 2

google_news