Porady i inspiracje

Samochód dla rodziny – wynajem czy leasing?

W niezbyt odległej przeszłości leasing samochodów przeznaczony był tylko dla firm. Był to łatwy sposób na odpisanie podatku i zapewnienie kierownictwu i pracownikom możliwości poruszania się po mieście w najnowszych modelach aut. Obecnie wiele nowych pojazdów jest raczej leasingowana lub wynajmowana. Leasing lub wynajem zamiast zakupu samochodu może być najlepszą i najtańszą opcją również dla rodzin. Sprawdź dlaczego!

Leasing samochodu rodzinnego – korzyści

Leasing samochodu z pomocą Car Lease Polska dla wielu rodzin może okazać się najtańszym sposobem na zapewnienie bezpieczeństwa jazdy nowym, w pełni objętym gwarancją samochodem ze wszystkimi najnowszymi funkcjami bezpieczeństwa i systemami wspomagającymi kierowcę oraz wyeliminowaniem zmartwień związanych z nieoczekiwanymi kosztownymi naprawami. Popularnymi i bezpiecznymi autami rodzinnymi są Volkswageny. 

Volkswagen leasing oferowany przez firmę Car Lease Polska to korzystna opcja finansowania dla każdej rodziny. Warto przyjrzeć się przyjrzeć się bliżej ich ofercie. Kupując samochód, ponosisz odpowiedzialność za całkowity koszt pojazdu oraz podatki i opłaty. Gdy wynajmujesz samochód lub bierzesz w leasing, odpowiadasz tylko za różnicę między ceną zakupu a przewidywaną wartością na koniec leasingu. Oznacza to, że płacisz tylko za amortyzację wartości samochodu i podatek od tej kwoty amortyzacji. Dzięki bezkosztowej dzierżawie i niskim miesięcznym opłatom masz większy przepływ gotówki. 

Nie myśl o leasingu samochodu jako o sposobie na uniknięcie negocjacji najlepszej oferty ze sprzedawcą samochodów. W rzeczywistości może to być jeszcze ważniejsze w przypadku leasingu, ponieważ wartość samochodu na koniec leasingu jest stała. Korzystaj ze wszystkich rabatów i dotacji producentów, tak jak przy zakupie. Kolejna zaleta leasingu to zakup auta po okresie umowy. Jeśli jesteś zakochany w samochodzie, możesz go kupić za ustaloną z góry wartość na koniec okresu leasingu. Jeśli nie, możesz go oddać, wynegocjować nową umowę najmu i odjechać nowym samochodem z najnowszymi funkcjami bezpieczeństwa, technologiami i ulepszeniami w zakresie oszczędności paliwa.

Leasing – warto na niego postawić

Jeśli Twój leasing kończy się na hybrydzie, gdy paliwo jest tanie, lub na ciężarówce, gdy paliwo jest drogie, firma leasingowa pokrywa stratę, a nie Ty. Możesz wziąć w leasing uroczą małą Mazdę, kiedy jest was tylko dwoje, potem wziąć w leasing Hondę Accord, gdy dziecko skończy rok, a potem gdy rodzina się powiększy wybrać rodzinnego Volkswagena. VW wynajem długoterminowy obok leasingu to najciekawsza forma finansowania nowego auta oferowana przez firmę Car Lease Polska. To opcja dostępna dla każdego i na każdy budżet.

Wynajem długoterminowy samochodu rodzinnego

Długoterminowy najem aut to wspaniała możliwość dla rodzin. Często w trakcie ciepłych miesięcy rodziny dużo podróżują i potrzebne jest większe auto niż do codziennej jazdy. Zamiast kupować nowe, rodzinne auto można go wynająć. Podróż, nowym, nowoczesnym i bezpiecznym autem jest komfortowa i przyjemna. W przestronnym bagażniku zmieszczą się nie tylko najpotrzebniejsze bagaże, ale również przydatne na urlopie gadżety. Gdy, sezon się skończy auto można zmienić na mniejsze bez żadnych dodatkowych kosztów.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments