Porady i inspiracje

Zintegrowane rozwiązania płatności dla Twojej firmy, czyli kasy fiskalne z terminalem PayTel

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej, bez względu na profil działalności, wymaga dostosowania się do obecnych trendów. Przede wszystkim jednak należy dbać o konkurencyjność własnej marki oraz oferowanie rozwiązań, które będą jak najbardziej przyjazne dla naszych klientów. Nic więc dziwnego, że szczególną popularnością cieszy się kasa fiskalna z terminalem PayTel – rozwiązania zintegrowane. Czym charakteryzuje się tak nowoczesny produkt? Dlaczego cieszy się tak ogromną popularnością i uznaniem? Przyjrzyjmy się zagadnieniu z bliska. Gotowi na garść praktycznych wskazówek? Ciekawi? Zaczynamy!

Kasa fiskalna z terminalem PayTel- wszystko, co warto o niej wiedzieć

Kasa fiskalna z terminalem PayTel – rozwiązania zintegrowane, możemy podłączyć pod wiele różnorodnych form komunikacji. Połączenie pomiędzy kasą fiskalną a terminalem PayTel może odbywać się poprzez połączenie Wi-Fi bądź Bluetooth, co będzie gwarancją bezprzewodowego “porozumienia”. Możemy jednak postawić na tradycyjne, okablowane połączenie pomiędzy urządzeniami. Do tego celu stosuje się kabel USB, bądź standard RS232- wszystko zależy przede wszystkim od indywidualnych preferencji i upodobań, jak również możliwości sprzętowych w naszej firmie.

Jak wygląda komunikacja kasa fiskalna- terminal PayTel?

Komunikacja pomiędzy kasą a terminalem jest banalnie prosta. Na kasie należy nacisnąć przycisk odpowiadający za zlecenie płatności bezgotówkowych. W ten sposób kasa wysyła do terminala zlecenie realizacji płatności, razem z dokładną kwotą do zapłaty przez klienta. Po wykonaniu transakcji płatniczej drukowane jest potwierdzenie wykonania płatności. W tym samym czasie kasa fiskalna otrzymuje komunikat o pomyślnym zakończeniu transakcji. Co więcej, takie rozwiązanie umożliwia korzystanie także z bramki płatności PayTel.

Dlaczego warto korzystać z rozwiązań zintegrowanych?

Rozwiązania zintegrowane, takie jak połączenie kasy fiskalnej z terminalem PayTel, niosą za sobą całą, bogatą i różnorodną gamę bardzo wielu korzyści. Przede wszystkim jest to rozwiązanie, które niesie ogromną oszczędność czasu. Już po naciśnięciu jednego guzika na kasie fiskalnej zlecone zostaje przez kasjera polecenie płatności, bez konieczności osobnego wbijania na terminalu kwoty do zapłaty. Jest to więc także rozwiązanie niebywale wygodne, które ogranicza dodatkową pracę, jak również możliwość wystąpienia błędów i pomyłek, które mogą wynikać z błędnego przepisania kwoty na terminal. Co więcej, komunikacja między urządzeniami jest bardzo prosta i przejrzysta. Naciśnięcie jednego przycisku umożliwia wykonanie zlecenia płatności.

Pragniesz wyróżnić się na tle konkurencyjnych marek? Szukasz skutecznych rozwiązań, które będą szanować czas swoich klientów oraz dbać o ich maksymalną wygodę? Postaw na rozwiązania zintegrowane takie jak połączenie kasy fiskalnej z terminalem PayTel i ciesz się z doskonałej, wydajnej pracy swoje firmy każdego dnia.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments