Bielsko-Biała Kultura i rozrywka

Samochodem do kina. Już w najbliższy weekend w Kozach

W piątek i sobotę – 26 i 27 czerwca – plac targowy w Kozach zamieni się w kino samochodowe. Do obejrzenia między innymi kultowe “Pulp Fiction”!

– Trochę za sprawą COVID-19, który wymusił na nas nowe zachowania, a trochę z ciekawości proponujemy Państwu udział w seansie kina samochodowego – zachęcają organizatorzy. Obraz będzie wyświetlany na 11 metrowym ekranie, a dźwięk transmitowany do odbiornika samochodowego.

Oczywiście nie braknie fastfoodowego  posiłku. – Zainteresowanych organizacją i uczestnictwem w tym wydarzeniu odsyłamy do zasad regulaminowych, który publikujemy na stronach Domu Kultury w Kozach oraz Gminy Kozy. Z góry przepraszamy, ale ilość miejsc na seansach jest ograniczona i będzie decydowała kolejność zgłoszeń – dodają w gminie.

W piątek na kinomanów czeka klasyk – “Pulp Fiction” Quentina Tarantino. W sobotę wielokrotnie nagradzany musical “Chicago”. Bilety można kupić za pośrednictwem strony kupbilecik.pl – należy wpisać w wyszukiwarkę “Kozy”, wybrać seans i ilość biletów. Potem pozostają już tylko formalności związane z ich zamówieniem.

E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments