Bielsko-Biała Sport

Samorząd pod siatką

Siedem drużyn z Bestwiny, Czechowic–Dziedzic, Jasienicy, Kóz, Porąbki, Starostwa Powiatowego i Wilkowic wzięło udział w IX Turnieju Piłki Siatkowej Radnych i Pracowników Samorządowych Powiatu Bielskiego o Puchar Starosty Bielskiego, który rozegrany został w pięknej hali sportowej w Wilkowicach.

Drużyny, w składach których grało również sporo pań rywalizowały systemem „każdy z każdym” rozgrywając po dwa sety do 15 punktów. Po prawie pięciogodzinnych zmaganiach najlepszą okazała się drużyna z Czechowic-Dziedzic, druga była Porąbka, a trzecie Kozy.

Najwszechstronniejszą zawodniczką turnieju wybrana została Patrycja Janik z Czechowic-Dziedzic, a zawodnikiem – Aurelian Malik z Kóz.

– Cieszę się, że od samego początku istnienia powiatu organizowane są sportowe turnieje, które nas wszystkich integrują. Dziękuję zawodnikom i sędziom, szczególnie dyrektorowi Markowi Kubicy za udostępnienie hali oraz Czesławowi Pszczółce, który z ramienia powiatu wszystkie turnieje organizuje – mówił bielski starosta Andrzej Płonka.

Już w sobotę 24 marca, w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Czańcu zawodnicy zmagać się będą w XIX Powiatowym Halowym Turnieju Piłki Nożnej Radnych i Pracowników Samorządowych o Puchar Starosty Bielskiego.

Autorem fotoreportażu jest Mirosław Galczak

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments