Wydarzenia Wadowice

Setne urodziny Stefanii Kowalczyk z Zygodowic

Fot. UG Tomice

Swoje wyjątkowe urodziny, bo setne, świętowała w czwartek (30 marca) Stefania Kowalczyk z Zygodowic.

Pani Stefania urodziła się 30 marca 1923 roku. Przez całe życie ciężko pracowała w gospodarstwie rolnym. Wychowała cztery córki, a doczekała się 10 wnuków, 17 prawnuków i 1 praprawnuków.

Pomimo swojego zacnego wieku cieszy się dobrą formą i doskonałą pamięcią, a ma co wspominać. Recepty na długowieczność jubilatka nie podaje, ale w domu, w którym mieszka, daje się odczuć miłość, wzajemny szacunek i bardzo dobrą opiekę. To z pewnością stąd bierze się radość życia pani Stefanii – podkreślają samorządowcy z gminy Tomice.

Z życzeniami, kwiatami i upominkami wybrali się do niej między innymi wójt gminy Tomice Witold Grabowski, przewodniczący Rady Gminy Tomice Paweł Adamik, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Tomicach Małgorzata Folga, sołtys Zygodowic Bogusława Kubarek oraz Mateusz Przejczowski, kierownik Placówki Terenowej KRUS w Wadowicach.

 

google_news
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
donoszą inni
donoszą inni
1 rok temu

Pan Mateusz Przejczowski, który jest wymieniony 2 razy, nie jest uwieczniony czemuś na zdjęciu a tylko wójt i przewodniczący Rady Gminy a są jakieś seniorki.

Wtajemniczony
Wtajemniczony
1 rok temu
Reply to  donoszą inni

To pani nie wie? Pan Mateusz Przejczowski jest niewygodny dla wielu osób…… jest od nich mądrzejszy i lepszy, a to dla nich WIELKIE zagrożenie …..