Cieszyn Na sygnale

Skoczów: Policjanci zatrzymali trzech dilerów. Byli już poszukiwani za przestępstwa narkotykowe

12 lat za kratkami – tyle grozi dilerom zatrzymanych w ostatnim czasie przez policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie ustalili, że na terenie Skoczowa przebywają osoby, które mogą posiadać znaczną ilość narkotyków i je sprzedawać. Z informacji mundurowych wynikało też, że są one poszukiwane między innymi za przestępstwa narkotykowe.

W środę w Skoczowie kryminalni zatrzymali mężczyznę i dwie kobiety związane ze sprawą. 44-latek był poszukiwany listem gończym do odbycia kary 8 lat pozbawienia wolności, z kolei jego 38-znajoma miała trafić do aresztu w związku z niezapłaconymi grzywnami. Podczas zatrzymania policjanci znaleźli ponad pół kilograma dopalaczy, z których według opinii biegłego sądowego można było przygotować ponad 11 tysięcy działek dilerskich. Oprócz tego stróże prawa zabezpieczyli ponad 60 porcji amfetaminy, niewielką ilość marihuany, wagę do porcjowania narkotyków i ponad 72 tys. zł.

44-latek oraz jego 33-letnia partnerka usłyszeli prokuratorskie zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków oraz handlem nimi. Grozi im do 12 lat więzienia. Sąd zadecydował o ich tymczasowym aresztowaniu na najbliższe trzy miesiące. Ich 38-letnia znajoma odpowie z kolei za posiadanie narkotyków – grozi jej do 3 lat pozbawienia wolności.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Herbaciarz
Herbaciarz
4 miesięcy temu

Kolejne dobre informacje.Brawo Panowie!!Oby tak dalej,łapać,zamykać i nie odpuszczać.

Ps.szkoda że Polska jest w tym temacie w ciemnej d. Ale w stanach lub w większości krajów europy,dilerów zamyka się za zaplanowane działanie na szkodę społeczeństwa ,dla osiągnięcia korzyści finansowych.kary startują od 15 lat +.

Jaco
Jaco
4 miesięcy temu

Mam pytanie. Czemu nie rozstrzelali tych śmieci na miejscu?