E-edukacja

Skoczowscy prymusi nagrodzeni

Fot. UM Skoczów

Podczas skoczowskiej Gali Nasi Najlepsi wyróżniono i uhonorowano uczniów z najlepszymi osiągnięciami naukowymi, artystycznymi i sportowymi. Otrzymali oni stypendia, a część z nich także statuetkę Skoczowskiego Prymusa 2019 roku.

– Każdy młody człowiek, każdy uczeń potrzebuje właściwej motywacji do pracy, oczekuje pochwały, nagrody za rzetelne jej wykonanie. Traktujemy to komplementarnie do zdobytej wiedzy, a także satysfakcji i zadowolenia. Ci młodzi ludzie, wyróżniają się nie tylko wiedzą, ale i zaangażowaniem w życie swoich środowisk, mają czas na naukę, pracę społeczną, rozwijanie własnych zainteresowań. My jesteśmy dumni z Was, bo to efekt pracy naszych nauczycieli, którzy wyłapują te diamenty, szlifują je. To również efekt pracy rodziców, sprawowanie opieki. Gratuluję i dziękuję państwu za pomoc dzieciom uzdolnionym – mówił burmistrz Skoczowa Mirosław Sitko.

Skoczowskimi Prymusami 2019 zostali: Mateusz Gabzdyl ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Skoczowie, Natalia Przybyła ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Skoczowie, Krzysztof Krysiński ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Skoczowie, Maksymilian Wantulok z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kiczycach, Dominika Kuczera z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pogórzu, Karol Dega ze Szkoły Podstawowej w Ochabach Małych i Martyna Czerny ze Szkoły Podstawowej w Pierśćcu.

Gościem gali była prorektor Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa dr Katarzyna Górecka, która w imieniu rektora wręczyła wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym bony edukacyjne na studia wyższe o wartości 500 zł. Galę uświetniły taneczne popisy Martyny Krawczyk, uczennicy Szkoły Podstawowej w Ochabach Małych, a także występ zespołu Allegro z Ochab Małych.

Fot. UM Skoczów
Fot. UM Skoczów
Fot. UM Skoczów
Fot. UM Skoczów
Fot. UM Skoczów
Fot. UM Skoczów
Fot. UM Skoczów
Fot. UM Skoczów
Fot. UM Skoczów
Fot. UM Skoczów
navigate_before
navigate_next

google_news