E-edukacja

Skoczowscy prymusi nagrodzeni

Fot. UM Skoczów

Podczas skoczowskiej Gali Nasi Najlepsi wyróżniono i uhonorowano uczniów z najlepszymi osiągnięciami naukowymi, artystycznymi i sportowymi. Otrzymali oni stypendia, a część z nich także statuetkę Skoczowskiego Prymusa 2019 roku.

– Każdy młody człowiek, każdy uczeń potrzebuje właściwej motywacji do pracy, oczekuje pochwały, nagrody za rzetelne jej wykonanie. Traktujemy to komplementarnie do zdobytej wiedzy, a także satysfakcji i zadowolenia. Ci młodzi ludzie, wyróżniają się nie tylko wiedzą, ale i zaangażowaniem w życie swoich środowisk, mają czas na naukę, pracę społeczną, rozwijanie własnych zainteresowań. My jesteśmy dumni z Was, bo to efekt pracy naszych nauczycieli, którzy wyłapują te diamenty, szlifują je. To również efekt pracy rodziców, sprawowanie opieki. Gratuluję i dziękuję państwu za pomoc dzieciom uzdolnionym – mówił burmistrz Skoczowa Mirosław Sitko.

Skoczowskimi Prymusami 2019 zostali: Mateusz Gabzdyl ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Skoczowie, Natalia Przybyła ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Skoczowie, Krzysztof Krysiński ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Skoczowie, Maksymilian Wantulok z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kiczycach, Dominika Kuczera z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pogórzu, Karol Dega ze Szkoły Podstawowej w Ochabach Małych i Martyna Czerny ze Szkoły Podstawowej w Pierśćcu.

Gościem gali była prorektor Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa dr Katarzyna Górecka, która w imieniu rektora wręczyła wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym bony edukacyjne na studia wyższe o wartości 500 zł. Galę uświetniły taneczne popisy Martyny Krawczyk, uczennicy Szkoły Podstawowej w Ochabach Małych, a także występ zespołu Allegro z Ochab Małych.

Skomentuj

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o